Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted egyenesen állítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egyenesen állítsam le őket vagy várjam ki amíg ők döntenek úgy?

Figyelt kérdés

Szóval van néhány lány a környezetemben akinek már szemet szúrt, hogy nekem nincs senkim.

Gondolom bejöhetek nekik, hiszen próbálnak kezdeményezni, jelezni úgy finoman.

Csak ugye ők semmit sem tudnak a testi egészségemről, ill. annak a hiányáról.

Pechem van mert nem alaptalan a belsőmhöz való vonzódásuk sem.

Ilyenkor mit lehet tenni ami időtakarékos?

Kiírod magadra, hogy "leértékelt áru"?

Tudom, hogy nem működhet hosszútávon, de minimum nekem nem tetszene látni bármelyiket velem szívni.


2018. aug. 29. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

"Szia Józsi vagyok, rákos, aidses, szárazleprás, stds. Örülök, hogy megismerhetlek. Nincs kedved meginni valahol egy kávét? "

32/f

2018. aug. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XD
2018. aug. 29. 06:46
 3/6 anonim ***** válasza:

??

Csak nekem érthetetlen?

2018. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is az..
2018. aug. 29. 09:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el randizni, akár mindegyikükkel, abban még nincs semmi. :)

Ha úgy tűnik, hogy alakulna több, akkor dobd be a bombát, hogy ilyen vagy, kell-e a "leértékelt áru". Persze ne ilyen negatívan :D, csak simán mondd el, hogy mielőtt belemélyednétek jobban egymásba, szeretnéd, ha tudná, hogy XY problémád van. Mivel tudod, hogy ezzel sok gond jár stb stb stb, ezért úgy gondolod, úgy korrekt, hogy tudjon róla, és megérted, bárhogy is dönt. Ennyi.

Ha ezt követően nem lép le a lány, akkor a saját döntése, hogy "veled szív", ahogy fogalmaztál, te ne vedd magadra még ezt a keresztet is.

Viszont ugyanígy, ha kihátrál a szituból, azt is el kell fogadnod dühöngés nélkül, mert sajnos ez is benne van.

2018. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az agyaddal is van baj.
2018. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!