Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nálatok mit jelent ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nálatok mit jelent ha azt mondjátok egy pasira hogy aranyos?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Szimpatikus.Kedves.
2018. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szimpatikus, kedves, rendes, és inkább barátnak tudjuk elképzelni mint pasinknak. Persze Neki is mondhatom az,hogy olyan aranyos, de elsődlegesen nem ezt emelem ki ha meglátok egy olyan pasit aki nekem őrült módra bejön.
2018. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%

A 2-es hülyeségeket beszél.


Ha egy nőnek szimpatikus vagy ott van 50-50 % esélyed már, és nem barátként kezel.

2018. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Én is a kettes véleményét adom.

22/N

2018. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
A férjem is aranyos, mert pl ma ágyba hozta nekem a reggelit. Ha nem tetszene nekem, nem lenne a férjem. Szóval nálam ez simán azt jelenti, hogy valóban aranyosnak tartom, ami nem zár ki és nem is jelent semmit.
2018. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Biztos pontja a friendzonak 😀
2018. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%
Aranyos = "az én lelki szemetes vödröm, akinek elbőghetem bánatom az aljas pasikról, s aki bűnrusnya, akinek esélye sem lenne nálam soha és ha véletlenül akár egy ujjal is hozzám merne érni, ráhívnám a zsarukat".
2018. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Általában nem egy pozitív jelző sajnos, mert nem férfiként tekint rád, hanem csak barátként. Persze helyzettől is függ, de ha még nem volt semmi köztetek, akkor nagyon nem jó jel.
2018. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pozitív véleménnyel vagyok arról a férfiról, akit aranyosnak nevezek. Nem barátzónázom le. Tetszik a személyisége, kedvesnek, aranyosnak tartom.


Kérdező mint láthatod nem lehet általános véleményt levonni.

2018. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy aranyos. Semmi mást. Minek kell ezt túlgondolni?
2018. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!