Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan mondhat egy nő olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondhat egy nő olyat, hogy a mai pasik balfszok, töketlenek?

Figyelt kérdés

szerencsére nem sok, de néhány nő eléggé megveti, lenézi a pasikat, hogy milyen töketlenek, panncserok, mert nem közelítenek felé.


Én személy szerint ezt nem tartom jogosnak, mert ma amig a pasira van minden felelőség áttolva, neki kell megtennie az első lépést, elviselni ha 30ból egy sem válaszol, kiröhögik, és a legapróbb hibára már mehet a pcsába, a nőnek semmi dolga csak a válogatózás, addig ilyen kijelentések minimum nem jogosak


2018. aug. 30. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
#10: mint mondottam nem a fullos csajokra kellene nyomulni, hanem a saját kategóriádban keresgélni. Legalábbis amíg nincs semmi magabiztosságod. Én sem vagyok egy matyóhímzés, de odafigyelek az öltözködésemre, igyekszek igényes lenni, illetve megvan a kellő magabiztosságom. Olyan szép csak hajtott rám tegnap, amilyet csak 1 évben 1x látni. Mit csináltam? Beszélgettem vele, anélkül, hogy rá akartam volna nyomulni. Nyugodt magabiztossággal, igyekezvén kellően inteligensnek és viccesnek mutatkozni. Tökéletesen bevállt.
2018. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog hozzád odamenni ismerkedni egy nő sem, főleg nem egy szép nő, ha nem vagy jóképű, ezt jobb, ha tudod. Szóval valószínűleg az vagy, csak te nem tartod magad annak, de ettől függetlenül a nők látják és ezért mennek oda hozzád.
2018. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok egy adonisz. Egy szoli előterében kezdtünk el beszélgetni és eszembe sem jutott, hogy fel akarjam szedni, csak örültem, hogy egy ilyen szép lánnyal beszélgethetek (ráadásul érdekes embernek tűnt). Aztán egyszercsak elkezdett velem flörtölni. Szóval erről ennyit. Amíg kishitű vagy, ne akarj fullost csajt
2018. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nézd, régen még inkább a férfiak dolga volt az udvarlás és a nők válogattak, mégsem voltak balfszok meg pancserek. Nagyapáink még tudták, mitől döglik a légy. Persze a nők is mások voltak akkor, mint most.
2018. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Règen egy fèrfi vàlasztott egy nőt. Udvarolt, elvette, majd eltartott egy csalàdot, ha baj volt megoldotta. Ma a pasik nagyon nagy szazalèka(tisztelet jó nagy a kivètelnek) az alàbbi csoportba tartozik 1. Nem bîr anyuciról 35 èvesen sem leszakadni 2. Keresi ö magat mèg 40 èvesen is, azt sem tudja, merre van arccal 3. Feleössèget nem akar vàllalni 4. Alapjaban töketlen (volt aki fèlt a póktól, amit nekem a nőnek kellett lecsapni. Vagy a fürdőben kiègett a neon ès közölte, hogy ő làt valami kàbelt ott, fèl ha hozzànyúl megüti az àram, inkàbb cserèljem ki èn) 5. Nulla egzisztenciât tud teremteni( nő vagyok szegèny csaladból, sajàt lakàssal, amit magamnak vettem, hagyjuk a jajj de nehèz a mai vilàgba, nem lehet előadàst) összessègêben az a baj, hogy igen a jó nőnek valóban elvàràsai vannak, de nem azèrt, mert fent hordja az orrat, hanem azert mert mivel alig van erős igazi fèrfi lassan ott tartunk, hogy egy nőnek el kell fèfiasodni, egzisztenciat teremteni, ezermesternek lenni stb stb mert alig van èpkèzlàb pasi. Amjkor ez megtörtènik, akkor csak egy igazi magabiztos fèrfi tudja a labarol levenni, aki mellett ujra nő lehet. Egy nyivàlokó teszetosza kisfiú, aki azon nyàmmog h meg merjen-e szólitani irritaló. Mert pl csinaltatok valamit a lakasban mesterekkel, megesik hogy at akar vàgni. Az ilyen, hogy fog odaàllni, hogy bocsi hogy van ez?? Jah h majd nem mer ès nekem kell, okè nem gond, csak akkor màr az egyedüllèt is jobb. Tovàbbmegyek milyen mintàt mutat majd a gyerekeinknek? Tök jól làtod, a jó csaj, jó pasit akar. Mert üti a szintjèt. Igau kell vagy 10 èv mire talàl. Èn is talàltam. Olyat akire felnèzek, aki erősebb nâlam is, pedig èn sem vagyok gyenge. Aki mellett biztonsâg van. De előtte 10 èvig azt hittem, egyedül öregszem meg. Pedig nő vagyok ès volt sok jelentkező. Akik szerettek volna anyuka utàn egy erős mamapótlèkot, aki tutujgatta volna őket. Csak erre èn nem.voltam vevő.
2018. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A mai generacionak az apja mar nem volt ott h nevelje, ez ut most vissza.Az anyak meg nem tudnak jol Ferfiakat nevelni.

Ossze kell szedni a golyokat es ferfi modjara fellepni.


"Ül az ember egy szobában egy széken, az ajtó bezárva. De ha belép egy Nő, az ember megszűnik csak embernek lenni, és azonnal Férfi lesz. És éppen annyira lesz férfi, mint amennyire Nő volt az, aki belépett."


Na most ez forditva is nagyon igaz,ha a kornyekunkon nincs olyan ferfi aki miatt nokent kellene viselkednunk,nem tesszuk.


Az megint mas kerdes h ti olyan nokhoz mentek oda akinek annyi a dolga h valogasson.


Egy ismerkedes mindket felen mulik, nem ugy h ul ofensege a tronon es jonnek a kerok. Igen vallalni kell a kockazatot h el leszel utasitva de altalaban ha az ember vegez egy elozetes kockazatelemzest,a no reakciojabol es elozetes beszelgetesekbol eleg realisan kiderulnek az eselyek. Es most nem arrol beszelek amikor odamesz a villamoson egy vadidegen szep nohoz es megszolitod h szep a szeme.

Ertelmes kapcsolatok kialakulasat beszelgetesek elozik meg,ami nem feltetlenul kirittyentve vacsora alkalmaval tortenik.


De amig a kisfiuk azon nyafiznak h bezzeg a mai nok.... nincs ertelmes beszelgetes.

2018. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!