Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párod nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párod nagyon torkos lenne?

Figyelt kérdés
Például felenné éjszaka folyamán a csomag fagyasztott rántott húst, vagy a másnapi ebédre szánt kaját éjjel betolnál torkoskodás közben. Reggelre sokszor csak az üres fazék maradna.
2018. aug. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Az annál inkább, hogy pár hónapon belül egy bálnával kelljen aludnom.

2018. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Csomag fagyasztott rántott húst? Hogy, úgy ahogy van, vagy legalább kisütné előtte?
2018. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Ez az ember nem torkos hanem kajafüggő.

Megeszi a fagyott rántott húst, kemény.

2018. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Csak akkor nem, ha mélytorkos is.
2018. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán nem kellene éheztetni. Viccet félretéve: lehet hogy beteg, nem ártana egy endokrinológust felkeresni.

Én akkor voltam ilyen amikor a pajzsmiriggyel problémák voltak: bőséges vacsora 8-kor, 10 órakor édesség, csoki, éjfélkor sajt, szalonna, kolbász, hajnal 3 kor ami a kezembe került a hűtőben, reggel 7 kor bőséges reggeli. Mégis egy év alatt 15 kilót fogytam.


Szóval doki

2018. aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ferfi a kerdezo.

Igen, zavarna. Orvos.

2018. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, férfi vagy nő-e, én kidobnám.


MEkkora bunkónak kell már lenni ahhoz, hogy ÉN megveszem a másnapi kajához a dolgokat, vagy elkészítem és ő éjjel felzabálja az egészet.

2018. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És zt nem kell a hormonokra fogni, az emberek 95%-a NEM pajzsmirigy-beteg, hanem szimplán ZABÁL, mint a disznó, amíg van előtte.


Ismerőséknél is ez van. A nő annyit eszik mint egy disznó (úgy is néz ki), aztán hó közepétől folyamatosan nyávog, hogy "nincs pénze".

Igen, ha vacsorára megeszik hat karéj kenyeret fél doboz vajjal, vagy 800-900 gr tésztát, akkor nem kell csodálkozni, hogy nem marad semmi pénze.


Nem, nem beteg, csak épp kajafüggő.

2018. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!