Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Semmilyen szexis képet se csinálna a barátnőtök magáról, nektek se hagyja, hogy lefotózzátok még bugyiban és melltartóban sem, ellenben nyaranta simán eljár nudista strandra.

2018. aug. 7. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Hogy nem nárcisztikus szelfihercegnő, aki egy rakás pasinak, nyálcsorgatónak küldi el a képeit ego tuningért? Dehogy zavarna! Még ilyet!
2018. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 próbálokkedveslenni ***** válasza:
54%

A nudista strand nekem nem játszik, így nem is lennénk együtt.

A fényképek pedig nem érdekelnek. Soha nem is izgattak ezek. Oké egy kép..mit csináljak vele? Élőben akarom meztelenül látni és tapintani, nem egy képet nézni.

2018. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretnem ha fotozna a párom bugyiba vagy meztelenül

Ha szakítás van vissza is élhet vele ,elküldi másnak vagy felrakja valahova

De olyat is hallottam már hogy valaki szakítás nélkül is megtette

Magamról meg nem szeretek ilyen képeket csinálni mert feleslegesnek tartom egy kapcsolatban(meg amugy is) Minek ha élőben úgy is megkap

Szerintem az fontosabb mint egy pi_csas kep

24N

2018. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Ez két különböző dolog. Nem látom az összefüggést. Nem zavarna.
2018. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!