Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz minket?

Figyelt kérdés

Kezdem felhúzni magam egy lányon.

Közelről nem láttam rendesen,de kb húszas éveiben mozog.


Ide jöttünk vidékre,innen férjem céges busszal jár.


Arra lettem figyelmes,hogy ez a lányka addig néz,hogy kicsavarodik a nyaka. De nagyon zavaróan bámul minket. Már 8 hónapja ..vagy engem csak? Vagy netán a férjem? Vagy zavarja,hogy a férjem velem van?

Már veszekedtünk miatta sokszor,mert egy nő csak úgy nem bámulna minket,mások nem teszik.

Mondtam férjemnek rákérdezek mi a fenét bámul ennyire,de elkezdett hevesen tiltakozni,hogy semmi köze hozzá,hagyjuk nézni stb..


Valamiért gyanús nekem ez.


Ma rákérdeznék a nőtől,mert ez már elég zavaró. Már nem is szeretek férjem elé sétálni .Ez kis falu,nincs mozgásterem ,olyan jólesik az a séta,de már nem annyira,mert görcsbe van a gyomrom tőle..


Elég jól néz ki. Ellenzétem..én alacsony vagyok ő vékony magas. (Nem vagyok dagadt,de teltebb,mellesleg is,stb)


Szerintetek ?


2018. aug. 31. 07:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja,elfelejtettem írni,egy busszal járnak.
2018. aug. 31. 07:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor néz titeket? Hol találkoztok?
2018. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Csak akkor látom,ha leszállnak a buszról,egy utcával feljebb lakik.Máskor nem futok össze vele,nem szoktam eljárkálni,kicsivel vagyok itthon.


Mikor leszáll akkor is néz,meg egész addig míg el nem tűnünk addig figyel,persze közben sétál,de les...

Egyszerűen rosszul érzem magam ettől.

2018. aug. 31. 08:04
 4/12 A kérdező kommentje:

18 hónapja lakunk itt kb.. az a helyzet,hogy a dolgon nem segít ,illetve a gyanakvásomon,hogy egyszer férjemet szintén kikísértem,akkor épp induláshoz ,nos egyszer csak valami baja lett és inkább nem szállt fel a buszra,hanem távolabb megállt,pedig elindult a buszhoz...és azt mondta ma inkább betelefonál,hogy nem fog menni dolgozni.


Annyira rosszul esett,mintha szégyellne engem?! Vagy én ne értem ezt...

2018. aug. 31. 08:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor még ez a csaj nem volt a képben,vagy nem vettem észre .
2018. aug. 31. 08:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz hogy az a csaj a szeretője?
2018. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem,hogy szeretők...de hogy a csaj valamit akarhat,azt igen.


Te mit gondolsz?

2018. aug. 31. 09:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa hogy a párod igy reagál felhuzza magat a dolgon... ha nekem nincs felni valom nem idegesit ha a parom megkerdene mert nezed a párom vagy ilyesmi... irod egy busszal utaznak nem szoktak beszelgetni? Szerintem furcsa ez az egesz foleg a parod
2018. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta magamra húzom az itteni embereket azzal,ha beszélek a csajjal..és ne égessem.

Nem mentem még oda senkihez sem. Sőt nem oltottam le senkit soha..nem vagyok kötözködős.


Persze vak sem és én is feltudom magam húzni. Sokat veszekedtünk,nem azon magán,hogy néz minket valaki,hanem szabályosan megtiltja,hogy beszéljek vele.


Persze ma már nem érdekel,kimegyek és ha az lesz,mint tegnap én bizony szóváteszem.


Azt mondta a párom beteg vagyok és nem akar ezzel foglalkozni, köztük nincs semmi.

Azt állítja nem is beszéltek soha.

8 hónapig vártam,hogy ne hozzam kínos helyzetbe ....

2018. aug. 31. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nahm megkerdezted a csajt?
2018. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!