Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz minket?

Figyelt kérdés

Kezdem felhúzni magam egy lányon.

Közelről nem láttam rendesen,de kb húszas éveiben mozog.


Ide jöttünk vidékre,innen férjem céges busszal jár.


Arra lettem figyelmes,hogy ez a lányka addig néz,hogy kicsavarodik a nyaka. De nagyon zavaróan bámul minket. Már 8 hónapja ..vagy engem csak? Vagy netán a férjem? Vagy zavarja,hogy a férjem velem van?

Már veszekedtünk miatta sokszor,mert egy nő csak úgy nem bámulna minket,mások nem teszik.

Mondtam férjemnek rákérdezek mi a fenét bámul ennyire,de elkezdett hevesen tiltakozni,hogy semmi köze hozzá,hagyjuk nézni stb..


Valamiért gyanús nekem ez.


Ma rákérdeznék a nőtől,mert ez már elég zavaró. Már nem is szeretek férjem elé sétálni .Ez kis falu,nincs mozgásterem ,olyan jólesik az a séta,de már nem annyira,mert görcsbe van a gyomrom tőle..


Elég jól néz ki. Ellenzétem..én alacsony vagyok ő vékony magas. (Nem vagyok dagadt,de teltebb,mellesleg is,stb)


Szerintetek ?


2018. aug. 31. 07:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Meg. Megvolt lepődve és nem válaszolt egy kukkot se,csak huncut mosolyt tolt,közelről látva a fejét,már nem zavar, otthagytam szó nélkül!Párom meg meglepődött ,talán még haragszik is,hogy beégettem,mert utcabeliek is épp szálltak le és lehet hallották a kérdésem.

Nem tette szóvá,de azóta csendben van.


Mit értem el vele? Jobb a lelkemnek,megnyugodtam valahol.Lehet azért kérdeztem rá,mert párom annyira nem akarta...:)


A levelet köszi. Meg a választ is! Szép napot Nektek!

2018. aug. 31. 15:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Nahm jol van akkor minden okès szerintem inentöl rátok se mer majd nézni 😂😂😂
2018. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!