Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

A barátom érzem hogy szeret és fontos vagyok neki de ugyanakkor mégsem féltékeny. A féltékenység se jó sokszor de úgy érzem ő már átesik a ló túloldalára.

Mikor egyszer rákérdeztem hogy zavarná-e, vagy nem lenne-e féltékeny ha találkoznék egy pasival akinek tetszem, azt mondta elfogadná. Meg azt hitte írogat nekem valaki akinek tetszem.

Meg mindig azt mondja hogy előbb-utóbb úgyis kiderül ha valaki megcsalja a másikat meg ilyesmi.

Ugyanakkor meg azért mikor egy másik sráccal beszélgettem, vele ültem valahol huzamosabb ideig, akkor odahozott nekem egy kis apró ajándékot, csak letette nekem és elment. Épp arra járkált ő is ahol én voltam de máskor hiába voltunk egymás közelében, mégse csinált ilyet. Csak mikor a fiúval voltam. Mint aki "meg akarja mutatni" magát. Meg, mikor említettem neki hogy tetszem valakinek, kérdezte hogy én hogy állok a helyzethez, akarok-e találkozni azzal a másik sráccal. Szóval puhatolózott. Mégis azt mondja hogy nem volt féltékeny, hiába úgy tűnt.


Csak azt mondja nekem hogy attól még hogy tetszem valakinek, nem mondaná hogy ne találkozzak vele ha amúgy lenne rá okom, meg hogy utólag úgyis kiderül ha volt valami meg hogy az ilyenek nem maradnak titokban.

Szerintem nagyon biztos abban hogy nekem csak ő kell és nagyon szeretem. Ez így is van, de nekem meglepő volt a hozzáállása. Mondtam neki, hogy ezek szerint engem vihet aki akar, neki mindegy. És azt mondta hogy azért ezt nem mondta.


Amúgy érezteti velem hogy kellek neki, jó nőnek tart, törődik velem, minden jó vele de ez nekem meglepő.

Az jó ha valaki egyáltalán nem féltékeny vagy az a jó ha egy kicsit mégis?

Vagy lehet féltékeny csak nem vallja be?


2018. aug. 31. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
A féltékenységnek nincs egészséges szintje...
2018. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért baj, hogy nem néz ótvaros lotyónak, aki megcsalná? :D

Normális embernek néz, aki tisztességes, és nem élne vissza a bizalmával. Most komolyan ez zavar téged? :D

2018. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy olyan mintha mindegy lenne neki hogy elvesznek tőle vagy sem. Hogy hajt rám valaki vagy nem. Persze tudom hogy itt jön képbe a bizalom de engem például zavarna ha csak úgy találkozna valakivel akinek tetszik vagy fordítva. Mert akkor sejtheti az ember hogy mit akar a találkozó fél. Hisz tetszik neki.
2018. aug. 31. 12:09
 4/16 A kérdező kommentje:

Például ha én találkozok egy pasival aki tetszik, vagy akinek tetszem, akkor elvileg rám hajthatna a pasi meg akár nekem is lehetnek érzéseim utána egy idő utána. Hiszen próbálkozna, ha sokat beszélnék vele akkor megismerném, vagy ha eleve ismerem akkor annál inkább. Kialakulhatna valami.

Ez elméleti példa.


Vagy ti nem gondolnátok ilyenre?

2018. aug. 31. 12:11
 5/16 anonim ***** válasza:

#3

De kit érdekel, hogy mit akar a másik fél? :D

Furán gondolkozol.

2018. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4

Oké, tegyük fel, hogy így lenne (bár ha szereted a párod, akkor nem merülne fel ilyen)

Min változtatna, ha a párod féltékenykedne? Elárulom, csak még vonzóbb lenne tőle a másik, mert az idegeidre menne, hogy a párod bizalmatlankodik.

Akit lehet vinni, azt úgyis vinni fogják. Tök fölösleges ezen stresszelni. Ha meg akarnád csalni, meg tudnád tenni akkor is, ha a feje tetejére áll. Szóval mi értelme lenne féltékenykedni?

2018. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Szerintem veled van valami baj.


Ő teljesen jól látja a dolgokat.

Akit lehet vinni, azt vigyék el mielőbb.

Továbbá ne azért ne csald meg, mert nincs rá lehetőséged, hanem mert nem akarod megcsalni.

2018. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy lehetőségem lett volna hogy megcsaljam de nem akartam megtenni.
2018. aug. 31. 12:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit lehet azt visznek és akit vihetnek azért meg nem kár. Ennyi. Normális módon gondolkodik a párod. Minek stresszelje magát ezen? Ha ribi vagy akkor megcsalod, ha nem akkor nem. Ilyen egyszerű!
2018. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nektek is igazatok van, elismerem. Közben az is eszembe volt, hogy ha meg annyira fontos vagyok neki, akkor nem akar elveszíteni.

Én erre asszociáltam.

2018. aug. 31. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!