Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

A barátom érzem hogy szeret és fontos vagyok neki de ugyanakkor mégsem féltékeny. A féltékenység se jó sokszor de úgy érzem ő már átesik a ló túloldalára.

Mikor egyszer rákérdeztem hogy zavarná-e, vagy nem lenne-e féltékeny ha találkoznék egy pasival akinek tetszem, azt mondta elfogadná. Meg azt hitte írogat nekem valaki akinek tetszem.

Meg mindig azt mondja hogy előbb-utóbb úgyis kiderül ha valaki megcsalja a másikat meg ilyesmi.

Ugyanakkor meg azért mikor egy másik sráccal beszélgettem, vele ültem valahol huzamosabb ideig, akkor odahozott nekem egy kis apró ajándékot, csak letette nekem és elment. Épp arra járkált ő is ahol én voltam de máskor hiába voltunk egymás közelében, mégse csinált ilyet. Csak mikor a fiúval voltam. Mint aki "meg akarja mutatni" magát. Meg, mikor említettem neki hogy tetszem valakinek, kérdezte hogy én hogy állok a helyzethez, akarok-e találkozni azzal a másik sráccal. Szóval puhatolózott. Mégis azt mondja hogy nem volt féltékeny, hiába úgy tűnt.


Csak azt mondja nekem hogy attól még hogy tetszem valakinek, nem mondaná hogy ne találkozzak vele ha amúgy lenne rá okom, meg hogy utólag úgyis kiderül ha volt valami meg hogy az ilyenek nem maradnak titokban.

Szerintem nagyon biztos abban hogy nekem csak ő kell és nagyon szeretem. Ez így is van, de nekem meglepő volt a hozzáállása. Mondtam neki, hogy ezek szerint engem vihet aki akar, neki mindegy. És azt mondta hogy azért ezt nem mondta.


Amúgy érezteti velem hogy kellek neki, jó nőnek tart, törődik velem, minden jó vele de ez nekem meglepő.

Az jó ha valaki egyáltalán nem féltékeny vagy az a jó ha egy kicsit mégis?

Vagy lehet féltékeny csak nem vallja be?


2018. aug. 31. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny a párod,csak remekül megtanulta kezelni,és annyira tisztel téged,hogy teljesen rádbízza,hogy kivel mit csinálsz,mert nem akar birtokolni az akaratod ellenére. Ha egyszer összejönnél mással,rendesen fájna neki belül,de neked mégis azt mondaná,hogy ha te így vagy boldog,akkor legyen így. Nekem ez a benyomásom róla.
2018. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ő biztos abban hogy odáig vagy érte ès teljesen megbízik benned nincs mitől tartania.
2018. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek hogy ne vegye biztosra?
2018. aug. 31. 13:18
 14/16 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam hogy olyan mintha mindegy lenne neki hogy elvesznek tőle vagy sem. "


Elvenni azt lehet, aki hagyja. Akkor meg vigyék csak.

Ha más iránt kezdesz érzelmeket táplálni, akkor szintén nyugodtan lehet távozni.


N

2018. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi probléma, akkor is keresni kell valamit , valamit találni kell ami nem jó, valamin problémázni kell, ha túl jó a kapcsolat akkor azért...
2018. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:

"Akkor mit tegyek hogy ne vegye biztosra?"


Úristen...szakíts szegény sráccal. Ő nálad ezerszer normálisabban érdemel. Olyan helyen akarsz problémát generálni, ahol nincs. Szánalmas vagy.

2018. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!