Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtam a barátomnak, elmondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak, elmondom neki, szerintetek megbocsát?

Figyelt kérdés

Igazából már 7 hónapja együtt vagyunk, és elég erőset hazudtam, már az elejétől kezdve, sajnos elég szegény családból származom, ami hozzá képest azt elég nagy kontraszt, a szüleimről is hazudtam, hogy jómóduak és tanult emberek, leginkább édesanyámról.

Rettegek neki elmondani, magamról semmit nem hazudtam csak, ezt.

Nem találkozott még velük, pont emiatt.

Ti mennyire akadnátok ki?

Az a baj, hogy az ő szülei nagyon tanultak és csak én szégyelltem, hogy én honnan jövök.:(

Szerintetek szakítani fog?

Rettenetesen érzem magam.


2018. szept. 3. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyszer ki fog derülni. Az még a jobbik eset, ha tőled tudja meg, és nem véletlenül.

Senki se tudja, hogy ő ezt mennyire tudja megbocsájtani.

2018. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha normális a barátod, akkor nem.

De miért is szégyelled, ha nem jómódúak, meg tanultak a szüleid?

Én jobban szégyelleném, ha tanultak lennének, jómódúak, ellenben taposnak minden körülöttük élő emberen, mert ők nem olyanok.

2018. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert az övé azok, és náluk ez "úgymond" nagyon fontos.
2018. szept. 3. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy ketyegő bomba, mert idővel valszeg kiderül.

Szerintem ezen könnyen túl tudja tenni magát, feltéve hogy a szüleinek nem úgy tálalta a dolgot, hogy a leendő anyós egy milliomos. Ha beszélt a szüleivel erről akkor viszont nagyon kellemetlen szitu, mert ezzel saját magát is meghazudtolja és ez ok lehet a visszavonulóra.

Minél többet vársz annál nagyobbat fog szólni ez a bomba....

2018. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, én ma el szeretném mondani neki, akkor is ha szakít velem, de eddig rettegtem tőle, hogy elveszítem, most is, annyi különbséggel, hogy nem akarok többé hazudni neki.
2018. szept. 3. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt is lehet korrekt módon kezelni.


1. Elmondod neki, hogy mi az igazság.

2. Elmagyarázod neki, hogy miért mondtad ezt, értse meg, hogy mitől féltél és miért viselkedtél így.

3. Elmondod neki, hogy miért és hogyan fogod elkerülni ezt a jövőben. Ez messze a legfontosabb. Ha hazudtál, miért bízna benned? Dolgozz rajta, hogy megbízhatóvá válj a szemében.

2018. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

El kell mondd mindenképp, inkább tőled tudja meg, mint hogy valahog másképp kiderül. Az, hogy hogy reagál, sjanos nem tudjuk megmondani. Az is lehet, hogy tök megért és nem lesz probléma belőle. De az is lehet, hogy full kiakad és nem fog tudni ezentúl benned bízni.

De a tiszta lelkiismeret szerintem még fontosabb ebben az esetben.


29n

2018. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szégyen. Az én szemembe nagy csalódás lenne ha a párom szégyelné a szüleit. Csak anyudék meg ne tudják mit hazudtál mert nagyon rosszul fog nekik esni.
2018. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rettentően szégyellem magam én is, bűntudatom van, hogy hazudtam és, hogy így éreztem a szüleimről, de már nem vagyok olyan és végig bűntudatom volt.
2018. szept. 3. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:

De 7 hónapja meg sem akarta ismerni a szüleid?

Vagy a szüleid Őt?


Ugyanazt tudom tanácsolni, mint a többiek..mondd el neki, sztem nem fog szakítani, max. egy hatalmasat csalódik benned.

2018. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!