Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak fontosabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak fontosabbak a barátai, mint én (? )

Figyelt kérdés

Régebben is észrevettem már, hogy bármi fontos dolgom vagy gondom volt, ő sosem velem,hanem inkább a barátaival volt,én pedig teljesen egyedül oldottam meg a problémáimat.


Mostanában viszont elég sok baj gyűlt körém, és valószínűleg lesz is még. Anyukám nemrég kórházba került, barátom akkor is végig a barátaival volt, eszébe sem jutott,hogy átjöjjön hozzám , sőt szinte alig beszéltünk.(10 percre lakunk egymástól autóval vagy vonattal, tehát nem a világ végére kellett volna jönnie)

A héten pedig anyukám állapota még rosszabb lett, mondtam neki, hogy nagyon rossz kedvem van, egész nap sírtam. Ezek után 5 napot végig a barátaival volt, én mentem még át hozzá tegnap, de közben dolgozott, tehát nem voltunk túl sokat együtt.


Az egyik haverom megkérdezte,hogy jöjjön-e át hozzám, mert biztos rossz kedvem van, a saját barátom, pedig fel sem vetette magában az ötletet..Ilyenkor azért elgondolkozom,hogy miért is vagyunk együtt.


Szerintetek csak én reagálom túl vagy van némi alapja az idegeskedésemnek? Nem az lenne egy párkapcsolat egyik lényege, hogy jóban-rosszban támogassuk a másikat?



(Természetesen próbáltam már beszélni vele, de csak annyit mond rá,hogy ez nem így van, én reagálom csak túl.)


2018. júl. 15. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ezt az ember. Ez nem társ, de még embernek sem mondható.
2018. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ő nem a társad neked csak egy srác. 35+
2018. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmibe vesz, nem társ.
2018. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagytok együtt?? Azért, hogy barátodnak alkalmanként legyen kit megdugni. Ez nem elég nyomós ok?

A problémák meg a tiédé, mit foglalkozzon vele?

2018. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nalunk nem volt ilyen durva a helyzet de parszor emlitette hogy a baratnoi fontosabbak mint en. Akkor szarul esett, volt is ebbol vitank, a lenyeg h en ra ugy gondoltam mint tarsa, o meg ram nem tudom hogy. Most hogy vege a kapcsolatnak tudom h a kovi csajt aki ezt mondja, es komolyan is gondolja el kell hagyni.
2018. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek igaza van. Ez nem egy társ, nem egy barát, és ha kicsit is fontos lennél számára, törődne veled, de ebből semmi nincs meg.


Ez kell neked?

2018. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn rég dobtam volna màr.
2018. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontosabbak neki a barátai hanem szimplán csak les**r.
2018. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rohannia kéne hozzád, veled lenni és segíteni anyukáddal. Ez egy társ dolga.
2018. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!