Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék beszélgetést nyitni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék beszélgetést nyitni, mi a véleményetek? 22/N

Figyelt kérdés

Fiatal lányok tesznek fel képet dekoltázsukról, tangás popójukról. Nekem is jó a testem, mégsem tudom elképzelni, hogy a popóm legyen premier plánban facebookon vagy instán, hogy lássák az ismerőseim. Barátomat is zavarná, az ő barátai meg családja pedig alighanem megbotránkozna, hogy úgymond kiteszem a testem, elég pofátlanul mutogatom azt ami nem tartozik senkire, csak rám meg a páromra. Szerintem még az én családom és az én barátaim is megbotránkoznának.

Épp ezért nem értem, hogy lehet hogy más korombelinek mi sem természetesebb, mint a pucér fenekét dugni a lencsébe, vagy a felpolcolt mellét tenni a kép közepére. Párjuk, ismerőseik nem szégyenkeznek? Ő maga hogyhogy ezt tök természetesnek veszi? Hogy lehet ennyire más a gondolkodásunk, hozzáállásunk? Gyakorlatilag ha belegondolok, mint prostituált viselkedik, megkeresi a kuncsaftokat, csak nem fekszik le velük. Elég neki a like meg a kommentek, nem kér pénzt, nem nyújt valós fizikai kontaktot.


2018. szept. 5. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Még pár év, és te is rájössz, hogy tök fölösleges mások erkölcsei miatt méltatlankodni. Élj úgy, ahogy te jónak látod, és éljenek ők is úgy, ahogy ők jónak látják. A lényeg, hogy téged ne befolyásoljon semmiben az, ahogy ők élnek, kövesd a saját normáidat, ők meg csináljanak, amit akarnak, semmi dolgod velük.
2018. szept. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem tudjuk meg, másokban mi zajlik le. Hiába próbálod megérteni őket, csak azt a választ kapod, ne foglalkozz velük. Ma sem lettünk okosabbak.
2018. szept. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Talán mert őket kéne megkérdezni, mit miért tesznek.

2018. szept. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Ők is láthatják a kérdést, de hát nem válaszolnak.
2018. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!