Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Vettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Vettem egy tàbla marcipànos csokit, mert megkìvàntam, ès otthon mutattam a pàromnak, hogy ha kèr belőle egyen. Màsnap este làtom a tàskàjàban azt a csokit, ès szòvà tettem.

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy mièrt tette el az egèsz tàblàval amit èn nekünk vettem. Erre ő teljesen megsèrtődött ès kidobta a csokit a tàskàjàbòl. Mondtam neki ,vigye el a felèt, hiszen èn azt azèrt vettem, mert szeretnèk enni belőle, ès nem csak neki. De ő ùgy megsèrtődött, hogy bevonult a szobàba ès elköszönès nèlkül lefeküdt aludni.
2018. szept. 7. 00:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20-as, és akkor más egy szar, mert nem olyan szerencsés, hogy egyszerre éhezzen meg a párjával?
2018. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20, gratulálok, te felsőbbrendű lény, hogy nektek mindig sikerült egyszerre ennetek.

Azért azt tudnod kell, hogy akkortájt én három műszakban dolgoztam, a munkahelyemre beérni pedig alsó hangon egy óra volt. Tehát egyszerűen lehetetlen volt ugyanazokban az időpontokban ennem, mert amikor az egyik nap itthon voltam, másnap ugyanabban az időpontban épp a buszon ültem. De talán fel kellett volna hívnia az exemnek, hogy ebédidő van, gyorsan szálljak le és egyek valamit, mert ő most éhes...

Arról nem tehetek, hogy ti folyton ráértek egymáson lógni.

2018. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!