Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni, hogy megütöttem a párom (? )

Figyelt kérdés
Sajnos egy nagyon rossz kapcsolatban voltam benne. A párom egyszer megpofozott, de megbocsajtottam és még egy fél évig minden rendben volt, de utána többször nekemjött egyre durvábban. Én idióta, ahelyett, hogy szakítottam volna adtam az újabb esélyeket, de annyira kikeszultem, hogy én is teljesen idegbeteg lettem és én is többször nekimentem, meg megvertem. Nem érdekel, hogy mit tett velem, erre nincs mentség, már szakítottam,de nem birom feldolgozni, hogy ezt tettem azzal akit szerettem. Én vagyok, a nő ő a férfi és az erősebb, igazából amikor "vertem", csak nevetett, és akkor azt éreztem, hogy ő is megtette én is megtehetem, de szörnyen buntudatom van és nem bírok túllepni rajta, én nem akartam soha ilyen lenni
2018. szept. 7. 01:07
 1/10 anonim válasza:
23%
Mi is szoktunk verekedni párommal és az előzőekkel is !! Nekem szokott jönni de engem leginkább be indít kicsi kezével olyan kis aranyos!! Szerintem ezt a volt párodnak kéne sajnálni és szarul érezni magát hogy egy nőt megvert!!! Ilyent ne is bánj!!! Nincs miért!!!! Erkölcstelen, etikátlan, aljas húzás volt részéről!!!
2018. szept. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha megüt valaki,inkább egy flexszel varázsolj mosolyt az arcára.
2018. szept. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bence_ ***** válasza:
84%

Ez egy jó tanulság, ilyen amikor beszükülsz. Lett volna más lehetőség, igen.

Nyugi, kibirta.

Azon gondolkodj el, hogy mit kaptál ebben a kapcsolatban amire azt mondod, szeretem.

2018. szept. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Bence az oldalon komolyan mondom igy ismeretlenül te vagy a legnormálisabb válaszolò mindig olyan jòkat irsz :)
2018. szept. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetertek #4essel!
2018. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak azért írtam le, hogy mit tett,hogy tudjátok mi volt a kiváltó ok. Azokban a pillanatokban úgy éreztem, hogy megtehetem, mert ő is megtette, de utána mindig éreztem, hogy ez nagyon nincs rendben. Nincs rá mentség, nem akkor csináltam amikor ő is vert, hogy leallitsam vagy ilyesmi. Egyszerűen csak ott kellett volna hagynom. Agressziv állatnak érzem magam akinek soha többé nem való kapcsolat. (Igen ő is az, de én se vagyok különb)
2018. szept. 7. 07:49
 7/10 Bence_ ***** válasza:

Üdvözöllek, Ember vagy!

Hozunk jó és kevésbé jó döntéseket.

Ha van rá időd meg energiád akkor még sajnáld magad, aztán fogadd el magad, így eltudod engedni, sőt már mást is eltudsz majd fogadni.

2018. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt nem neked kell bűntudatod legyen, az egész egy pszichológiai folyamat, nagyon sokan így reagáltak volna. Szerintem zárd le és lépj tovább, ettől te nem lettél rossz ember... Te a tanulságokat vond le a jövőre nézve.
2018. szept. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En egy csendes, rendkivul beketuro,konfliktuskerulo ember vagyok.De az egyik exem ki tudta hozni belolem a vadallatot.Egyszer majdnem sikerult megfojtanom.Borzasztoan megijedtem onmagamtol.Utana gyorsan szakitottam vele, mert a fene sem akart egy szemetlada miatt gyilkossa valni.
2018. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom mar, hogy jobb így, hogy vége, csak valahogy még most fogom fel,hogy mit tettem és úgy érzem sennyivel nem voltam különb nála. Tényleg nagyon szerettem és az elejen nagyon boldogok voltunk és úgy érzem én rontottam el, persze belül tudom, hogy ez nem igaz csak olyanok vannak bennem, hogy az én hibám amiért idegbeteg lett tehát én indítottam el az egészet. Pedig ok nelkuli féltékenységi rohamai voltak.

Meg sajnálom is, hiszen komoly problemak lehetnek nála.

2018. szept. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!