Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt feldolgozni, hogy olyannal létesít az ember szexuális kontaktust, akivel nem akart?

Figyelt kérdés
Rèszeg volt a làny, a sràc meg kihasznàlta, ès ràmàszott. Vèdekezèsnek csak annyit tudott mondani a làny, hogy màs tetszik neki. A fiut a baratjanak gondolta, es azert merte elengedni magat, mert azt gondolta, nem erheti baj. A lanynak nagyon sokminden kiesett. Elarulva erzi magat, es undoritoan.. nem mentseg az alkohol, de jozanul elutasitotta volna egyertelmuen, ahogy addig is tette. Csak baratkent kezelte.
2018. jan. 8. 15:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom a srác sem az első pohár sörét szopogatta. Részegen szexeltek egyet aztán ennyi.

Alapból nem értem miért kell részegségig innia magát egy embernek. Férfinál is elég visszataszító, de egy nőnél egyenesen undorító. Elmegy pasikkal részegen, benne van mindenben aztán amikor kijózanodik jajveszékel, hogy ő erőszak áldozata lett.

2018. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

Undorító ide vagy oda, ha van esze megtanulja kezelni, hogy mennyi alkoholt bírt. :)

A pasi meg szimplán bunkó. Aki részeg nőt kettyint meg az nagyon nagyon alacsony szinten tartja magát.

2018. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Magyarán nem megerőszakolta a srác, hanem a lány részegen belement a dologba? Akkor majd legközelebb nem iszik annyit, hogy ne tudjon a tetteiért felelősséget vállalni
2018. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Ez a leírásból eléggé a csaj mentegetésének hangzik. Lehet, legközelebb nem iszik annyit, hogy szükség esetén ne tudja megvédeni magát. A részegség egyik felet sem menti fel.
2018. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj már, de legalább legyél tisztában az alkohol hatásaival...

Értem én, hogy "jujci, leitatott a srác aztán jol megdugott", de ahhoz, hogy részegen' lefeküdj vele, józanul is akarnod kell legalább egy "kicsit". Az alkohol csak a gátlásaidra van hatással. Ha olyan részeg lettél volna, hogy a világod nem tudod, nem szexeltél, hanem hánytál volna az egyik sarokban.

Az alkohol legkevésbé sem kifogás, 15 vodka után sem mászok rá olyan csajra, aki nem tetszik. Igen, alkohollal mindenki szebb, az igényeim is csökkenti, de biztosra állíthatom, hogy nincs az a piamennyiség, amitől manipulálhatóvá válnék, és nem, nálad sincs annyi.

2018. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha valaki KÉPES fizikailag a szexre, főleg hányàs nélkül, akkor annyira nem részeg, hogy ne tudjon magáról.

Oldódtak a gátlásai, belement olyanba amibe józanul nem mert volna.

Érdekes, engem volt hogy leitattak még sok éve, azt se nagyon tudtam hogy merre vagyok, de szétkarmoltam annak a srácnak az arcát aki rám mászott, mert NEM AKARTAM.

Az alkohol nem valami varázsital, amitől mást fogsz érezni mint addig :D felerősíti ami benned van de elnyomod... Pl aki csendes visszafogott, az részegen dumál, röhög és énekel, aki szomorú de elnyomja az részegen bőg, aki frusztrált az verekszik, aki meg szexre vágyik az szexel.

Ennyi.

Úgy kell feldolgozni, hogy meg kell tanulni a határokat, meg önuralmat kell gyakorolni. És nem a srácot hibáztatni.

2018. jan. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szex nem tortent, csak egyeb dolgok. A vilagat annyira nem tudta, h 3 oran keresztul hanyt a wc-ben. Az alkohol valoban nem mentseg. Tisztaban volt a hatasaival, egyszeruen csak nem gondolta volna, h ez lesz belole. Tanult az esetbol, de megis rosszul erzi magat.
2018. jan. 8. 16:29
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell a rossz érzés. Megtörtént, ha akkor élvezetes volt, akkor semmi akadálya józanul is megtenni, ha az adott "kontaktus" nem volt jó, akkor nyugodtan tovább lehet lépni.
2018. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

#7

Aha. Aki 3 órát hány a wc-ben, annak az utolsó gondolata a szex (és egyebek)

Valami sántít ebben a sztoriban.

2018. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem santit semmi. Hanyas utan a srac bevitte a szobajaba, majd befekudt melle, utana tortentek a dolgok... szex nem tortent.
2018. jan. 8. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!