Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elhagyott nő mitől tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elhagyott nő mitől tud kivetkőzni az emberi mivoltjából?

Figyelt kérdés

Úgy hogy nyomokba sem található semmi emberi benne?

Áruljátok már el nekem, hogy egy ember hogy képes idáig sülyedni?



2018. szept. 7. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, számára összedől a világ, vannak ilyen emberek. Nekem is volt olyan barátnőm, akiről nem feltételeztem ilyet, aztán miután elé álltam, és normálisan szakítottam vele, egy ideig rendszeresen kétnaponta írt, hogy mekkora szemét vagyok, aztán pár perc múlva normális hangnemre váltottunk, majd két nap múlva elölről az egész.
2018. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23%

"És akkor mi van ha sértve van az egója? összedől a világ vagy mi? vagy mindig is agybeteg volt?"


Olvasd végig Eckhart Tolle bármelyik könyvét (pl. Új föld, vagy esetleg A Most hatalma), és tételesen leírva meg fogod benne találni a magyarázatot.

2018. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit kifejtenèd bővebben? Mert elhagyás és elhagyás között is hatalmas a különbség.

Ismerek olyat, akit terhesen hagyott ott a férje, a saját 15 éves húgáért. Utána tett egy hosszabb kitérőt a pszichiátrián. Részemről teljesen meg tudom érteni.

Férfiban is ismerek olyat, aki konkrétan belebolondult a válásba. Előtte normális volt.

De az se ritka, amikor valaki annyira nem lát kiutat, hogy öngyilkos lesz. Azt végképp nem tudom megérteni, de ettől sajnos létezik.

2018. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, de én már kiábrándultam belőled a helyesírásod alapján, pedig nem is ismerlek.

2018. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

8 Aki egy ilyen kommentet kicsihol magából az nekem ne beszéljen traumáról.. az inkább menjen pszichiáterhez, és kezeltesse magát.


Foggalma nincs mi az.


A felnőtt életet meg nem kell az óvodával keverni.

2018. szept. 7. 16:19
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

"Foggalma"


Te pedig keress egy magyar tanárt, aki megtanít téged magyarul helyesen írni!


Mi van, fáj az igazság? Fáj, hogy nem mindenki olyan, mint te? Fáj, hogy egyesek később tudják csak a traumát, a szakítást feldolgozni?

Mi közöd neked ahhoz, hogy ki hogyan dolgozza fel az őt ért csalódást?

2018. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

- Nem korrekt módon lett elhagyva

- Sértve érzi magát és nem tudja feldolgozni.


Egyébként meg egyáltalán nem általanos, személy szerint egyetlen ilyet sem tapasztaltam eddig, hogy kivetkőztek volna magukból.

2018. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16 Szar a billentyűzetem,és bármennyire is vigyázok, de ha gyorsan gépelek, és kapkodok, akkor már megy is a komment de ha itt nyelvtannácit akarsz játszani, akkor nyugodtan keress egy másik kérdést. Senki nem kért téged a véleménynyilvánításra.
2018. szept. 7. 16:58
 19/20 A kérdező kommentje:

16


*Mi közöd neked ahhoz, hogy ki hogyan dolgozza fel az őt ért csalódást?


Egészen addig nincs, míg más embereket nem kezd el rágalmazni, és hazudozni pénz miatt aljas anyagi érdekből. De ha ezt meglépi onnantól jogom van ahhoz hogy leírjam róla a véleményem. Mert egy útolsó primitiv nő, aki hisztériázik, és nem képes felnőtt ember módjára viselkedni, mert félti a pénztárcáját..

2018. szept. 7. 17:01
 20/20 anonim ***** válasza:
61%
Az emberek sok mindenre képesek.A pénz miatt meg pláne.Volt olyan kolleganőm aki mindenfélét kitalált hogy lehuzza a volt férjét.Azért az érdekelne miért lett elhagyva?Ha nem titok.
2018. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!