Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért felejtenek el a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejtenek el a nők egyik pillanatról a másikra, ha korábban szimpatikus voltam nekik, de kiderül, hogy egyáltalán nem vagyok pletykás? 25f

Figyelt kérdés

általában munkahelyen figyeltem meg ezt a szomorú jelenséget..

mivel nem vagyok pletykás így sok munkatársi-munkahelyi titkot megőrzök nem adom tovább és nem beszélem ki őket a hátuk mögött..

az viszont eléggé zavar, h amikor új munkatárs érkezik, eleinte hetekig rokonszenvezünk, férfiakkal is össze barátkozok, de főleg lányokkal és ez a része zavar inkább..

szóval idővel mindig kiderül, h bizonyos dolgokat NEM említek meg X kollégáról és egyből egyre kevesebbet keresnek meg egyre kevesebbet beszélünk, mert engem nem nagyon érdekelnek a pletykák a kavarások és mivel nem vagyok vevő a másik kibeszélésére, így már nem vagyok számukra érdekes..

sajnos rólam is terjengenek rosszindulatú pletykák de azokról amiatt nem veszek tudomást, mert ezekből az emberekből csak az irigység beszél.. és mert szeretnek maguk körül felforgatni mindent, unatkoznak, és hát emiatt nem foglalkozok velük, hanem csinálom a dolgomat..

ezt sok ember észreveszi de a lényeg, h mindemellett nagyon szeretek bármiről beszélgetni a munkatársaimmal, hobbikról, fociról, kézilabdáról, babázásról, számítógépekről, ruhákról, ételekről ilyesmi szóval bármiről, ami őket is leköti..

és mindig ugyanez történik, sokadik eset, h csak addig vagyok érdekes, amíg ki nem derül, h nem érdekel a rosszindulatú fecsegés meg a pletyka..

de úgy látszik ez kevés a nők szemében és kezdek elhalványulni a szemükben..


2018. szept. 8. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ostobák, ne törődj velük!
2018. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pletykálásnak szociológiai szempontból közösségformáló ereje van. Ha te ebben nem veszel részt, akkor gyakorlatilag kivonod magad a közösségből, és ha így közelíted meg a dolgot, akkor érthető, hogy miért távolodnak tőled a kezdeti rokonszenvet követően.

Az más kérdés, hogy pletykálni és rosszindulatú hazugságokat terjeszteni valakiről nagyon csúnya dolog és elítélendő, mindenesetre én is azt vettem észre magamon, hogy azokkal a kolléganőimmel vagyok a legközelebbi viszonyban (mondhatni baráti kapcsolatban), akikkel kibeszéljük a többieket a hátuk mögött. Nagyon undorító dolog, de minket valahogy mégis közelebb hoz. Ez van, én eddig is vállaltam, hogy rossz ember vagyok :D Ha téged zavar, akkor nem kell ebben részt venned, tulajdonképpen a munkahelyeden nem feltétlenül kell barátokat szerezned vagy haverkodnod a munkatársaiddal. Nem azért vagy ott.

2018. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!