Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik számotokra azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik számotokra azok a dolgok/tulajdonságok ami miatt egy egyébként számotokra szimpatikus férfival nem jöttök össze?

Figyelt kérdés

Szóval megismertek egy férfit aki megfelelne külsőre/belsőre az elvárásaitoknak és mi az ami miatt még ennek ellenére nem szeretnetek vele talalkozi? Gondolok itt szenvedélyekre, hobbyira, életvitelre, esetleg munkára?

Vehetjük fordítva és írhatnak fiúk is!😊


Akinek nem tesztszik kérem ne irjon, hogy mi közünk hozzá, ha így gondolja nem baj nem kötelező!

Mindössze azért vagyok kívancsi mert én már sok embertől megkaptam, hogy dohányzok és motorozok és ezt náluk kizáró ok!


2018. júl. 6. 10:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát például a dohányzás és a motorozás. :D

De ha nem írod le, nem jut eszembe, de mégis kizáró ok. Nincs erről listám, ha valaki konkrétra rákérdez, meg tudom mondani.

2018. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzás, túlzott bulizás, alkoholizálás - minden nap egy söröcske is az nálam. Plusz ha egy élettelen valaki, aki nem hajlandó dolgozni, az egyetemre csak alibiből jár be, félbehagyja a dolgait. Az olyanokat se szeretem, akik az évekkel ezelőtti sérelmeiket hibáztatják amiatt, ahol most vannak.


A dohányzás személy szerint azért, mert ha napi egy dobozt elszív, az alaphangon havonta 30 ezer, és ugye ez neki jár, mert a saját fizujából veszi.. Ha esetleg nem gy állnánk anyagilag és lennének gyerekek, akkor is a cigi lenne az első. Ha meg valaki azt mondja, hogy ezért leszokna, akkor miért nem teszi már most? A saját maga élete ne fontos neki?


Még mielőtt visszakapom, nem dohányzom, nem iszom, talán havonta egy pohár bort, nem iszom kávét, energiaitalt stb. Egyedül édességet eszem rendszeresen, még chipset se.

2018. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Tölem nem kap visza senki semmit azért kérdeztem, hogy meg tudjam mik azok amik "átlagban" a legjobban zavarnak titeket!

2018. júl. 6. 11:07
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

- Ha van felesége/barátnője

- Ha szenvedélybeteg (alkoholista, drogozik stb)

- Ha képtelen az önállóságra és felelősségvállalásra (még a szüleivel él, és jó így neki, a barátnő meg arra kell, hogy majd átvegye anyu helyét). Igazából nálam már az is necces, ha még soha nem élt valaki egyedül, nem kellet önmagáról gondoskodni. Sajnos hosszú távon ez szinte mindig konfliktusokat szül.

- Ha nincs önálló véleménye és befolyásolható

- Súlyos önbizalomhiány

- Erőszakos/agresszív viselkedés

- Ha úgy alakít ki véleményt, hogy nincs mögötte érvrendszer, de "ez vagy az szar, mert az oszt kész"

- Ha nagyon más a világnézetünk (gondolok itt arra, hogy például ismertem egy srácot, iszonyat aranyos volt, jólelkű, helyes, vicces, és nagyon tetszett, de e mellett hithű keresztény, én meg nagyon nem)

2018. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Amugy pia, cigi, fu.
2018. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Érdekelne, hogy a válaszadó nők közül valaki megtalálta-e már a hozzávaló társát?
2018. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez aranyos. Szóval, mivel vannak kizáró okok számunkra, már gondlom szemét pcsák vagyunk, akik válogatnak? Inkább egyedül, mint egy, a fentebb leírt problémákkal rendelkező pasi.
2018. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%
Ostoba, mint te. Intelligens ember nem igy ir. Csak a prolik....
2018. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 5. válaszolóhoz, elég szépen összeszedte. Ezen felül számomra még ami zsigerből taszít az a bizalmatlan, féltékenységre hajlamos, kontrolláló természet vagy a tapadós, túlzottan ragaszkodó természet is. És igen nyolcas, megtaláltam a hozzámvaló társat, de amikor évekig inkább egyedül voltam, mint valami szar kapcsolatban a nem megfelelő emberrel, akkor is boldog voltam.
2018. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Kedves én még nem voltam tiltva és nem tudom, hogy egy ilyen kérdésért miét is szeretnél?

De ezt mondtam, hogy ha valakinek nem tetszik egyszerűen ne irjon van még itt kérdés szerintem!


Többieknek köszönöm!

2018. júl. 6. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!