Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kezdenétek olyan pasival aki az élete utóbbi 10 évében alkoholista volt, jelenleg pedig 1 éve józan?

Figyelt kérdés

Most 27 éves, gyakorlatilag 18 környékén belecsúszott az alkoholizmusba, az utóbbi évtizedet alkoholmámorban töltötte.

Az egész fiatalságot tönkretette az alkohol.

De változtatni akar, ezért 1 éve egyáltalán nem iszik.


Kezdenétek ilyen pasival, ha amúgy normális srác?


2018. szept. 9. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem. Mert sose lehet tudni, mikor esik vissza.
2018. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

1-es ebben igazad van. Ugyanakkor azt nem veszed/tudod figyelembe venni, h ez a srác már megjárta a maga poklát és le tudta venni a konzekvenciát belőle... ez a legnagyobb ajándék/jutalom az életünkben pedig...tanulni a hibáinkból.

Végig ment egy rossz dolgon és megtanulta egy életre, h mire kell figyelnie. Talán ő jobban megérdemel egy esélyt, mint bárki más. Remélem sikerülni fog neki!

2018. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Ágnyeszka nagyon jól mondja.

Aki megjárta a poklot és legyőzte, azt már többé nem képes visszarántani. Velem is így történt.

2018. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Suhanó pásztorkutya? :)
2018. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Az a kulcsmondat, hogy "ha amúgy normális srác".
2018. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Csak akkor kezdj vele, ha fel vagy készülve.

Tény, hogy kibírhatja egy alkoholista, hogy soha többet ne igyon. De mivel ez nem múlik el, örökké az marad, csak telnek az evek, es egyre kevesbe fogja kivánni.

Ha kepesnek érzed magad, hogy mellette állj ebben, csakis akkor.

Te sem ihatsz a társasagaban, ne legyél berugva, ne menjetek szórakozó helyekre... stb.

2018. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Soha. Apám alkesz volt, nekem az ilyen nem ember.
2018. szept. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Itt ne kérddezz ilyent, mert a GYK univerzumban főbenjáró bűn, és nem lehet megbocsátani még a napi egy sört sem, és örök magányra ítélik azokat a fé ér férfiakat, akik merészelnek inni őnagysága mellett.
2018. szept. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
Én előbb kezdtem és 26 éves koromig tartott. Volt hogy napi liter pálinka volt az adag sörrel kisérve. Volt hogy napok, hetek kiestek végleg az emlékezetemből. 26 évesen jött egy lány akit ez nem érdekelt. Soha egy szóval nem mondta, ne igyak, fejezzem be. Még is 2-3 hónap és teljesen abba hagytam. Mára már egy szülinap, névnapkor is egy 3 centes is sok. Vagy is változhat, csak nem garantált. Akikkel együtt ittam, sokan benne ragadtak, vagy vissza estek. Ők már a sárga föld alatt vannak.
2018. szept. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

En ugy tudom,az alkoholista mindig az marad,csak eppen van olyan idoszak,mikor nem iszik...

Sokat kinlodtam a ferjemmel,mert gyakran berugott.Konyorogtem,veszekedtem,hiaba.Elzavartam,kulon voltunk egy hetig.Fut fat igert,h nem.iszik.

De ha egyedul van itthon,es nem.latom,szokott inni megis,elottem nem nagyon.


A hajlam benne marad.A legkissebb serelemre,gondra ,bajra,ujra az italhoz fordulhat.

Vagy a haverok,tarsasag kedveert.


Antialkoholista ferfit nehezen talalni sajnos.De aki meg az ,annak mas dilije van..:(

2018. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!