Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ilyen feltételekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ilyen feltételekkel tudnátok tolerálni, hogy a nő sok időt tölt a fürdőszobában?

Figyelt kérdés

Ez van,én nem tudok gyorsan elkészülni és nem is akarok.Nekem fontos,hogy mindenre legyen időm és ne kelljen kapkodni valaki más miatt.Viszont ezzel senkit sem zavarok, mert:


-mindig akkor mennék a fürdőszobába,ha a párom mondjuk már végzett.

-ha időre kell menni, mindig tudom,mennyi időre van szükségem,így ugyanúgy sokat bent vagyok,de időben kijövök és sosem késnénk el.Eddig sem késtem.



Lényegtelen,hogy ki mit csinál bent,én az alap dolgokat szoktam,de nekem az is időigényes. Képtelenség 5-10 perc alatt például sminkelni,mert eleve 1 perc,míg bemasszírozom,5 perc minimum,de inkább 10,míg úgy beszívódik,hogy lehet rá sminkelni és ez még csak egy reggeli hidratáló. Nem mennék bele a részletekbe,a kérdés baromira nem erről szól, hanem arról,hogy úgy,hogy ezzel senkit nem zavarok,tolerálható-e férfiként.


2018. szept. 10. 13:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Te szerintem többet töltenél magaddal, egó, mint a pároddal.

Kislány, ezt hosszú távon egyik pasi se fogja tolerálni, hogy saját magad fontosabb, mint a kettőtök kapcsolata.

2018. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

A flegmaságod taszítóbb, mint a fürdőszobai bíbelődésed így a kérdés alapján :D


Mondjuk az is megoldható, hogy felkened a hidratálót, utána csinálsz mást (reggelizel, felöltözöl, kutyát sétáltatsz, akármi, amit akkor szoktál csinálni) és utána sminkelsz. Vagy addig a 10 percig állsz, és nézed magad a tükörben? :D


Az meg még mindig fontos infó lenne, hogy mennyi a "sok" idő.

2018. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hogy jön ide,hogy a kapcsolatom fontosabb-e,vagy nem?

A kérdésemnek mi köze ehhez?

Édes istenem...ennyi balfa*szt egy rakáson.



Innentől csak a privát válaszokat nézem és azokra válaszolok.

2018. szept. 10. 13:49
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát egy átlagosan napi fél órás sminkelési procedúrát tudnék tolerálni, 1 órásar már nem hiszem...45/f.
2018. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is lassú készülődő vagyok, bár nem ennyire aprólékos, mint te, simán baromi lassú. :-)

Nálunk ezt úgy tolerálja a párom, ha felkelek első ébresztőre (ha pl. reggel van), ő alhat tovább nyugodtan, és ráér akkor kelni, amikor amúgy is kelne, mondjuk tíz perccel indulás előtt. És nem ébred fel a motozásomra. Ha napközben megyünk valahova ugyanez, nem stresszelek, nem aggódom, hogy ő még nem tart sehol, és persze bele kell számolnom a saját fürdőidőmbe azt, hogy ő tuti bevonul egyszer 20 percre "szaunázni". :D (Mi nem nyitunk egymásra a fürdőben, szóval ez fontos koordinálás, hogy mindkettőnknek jusson idő.)

Este meg szintén, kezdjek el olyan korán készülődni lefekvéshez mondjuk, hogy ne emiatt aludjunk el később - mert nyilván nem tud annyira mélyen aludni, még ha le is fekszik, ha majd jövök még lefekszem ébresztőt állítok stb.

2018. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"" Nem értelek".



Nő vagy,azon lepődtem volna meg,ha érted." Ezt tuti valami tini gyökér írta ki...tehát beszólnak, hogy mélytorkozol, az nem zavar, de a nőket betámadod. Lol.

2018. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, tudom, hogy férfiaktól vársz választ. De.. ha neked több idő kell, akkor több idő kell. A párod el fogja fogadni, mert szeret!


34N

2018. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sminkelni bőven lehet 15 perc alatt, de ha te hosszabban csinálod, akkor csináld úgy.


Én pl hajat mosni szoktam másfél órán át, és általában nem zavart eddig senkit. (hosszú, dús, göndör hajam van, időigényes az ápolása)

2018. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is hosszan pancsolok. De vagy már mindenki kész, vagy még alszik ébredezik, reggel. Este csak gyorsan mosakodok.

Általában 30-40perc, de ebben benne van az öltözés is. Nekem így esik jól.

2018. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!