Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a vőlegényemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a vőlegényemnek hogy szeretném feltöltetni az ajkaim?

Figyelt kérdés

Mindig vékony, kis szám volt, ő is mondta mindig hogy kicsi szám van, bár azt is, hogy neki tetszik.

Tudom, hogy ellene van mindenféle hiúságból elkövetett műtétnek, de kipróbáltam azt a "kupakra rácuppantós módszert" amitől kis ideig több vér kerül a szádba és nagyobbá válik (gondolom tudjátok miről van szó) és sokkal szebbnek láttam magam nagy ajkakkal :(


2018. szept. 10. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Testképzavar? Szegény vőlegényed... azért ezt gondold át.

Nem leszel "szebb" ha olyan leszel mint a csalánszopó verseny nyertese.

Tudod mi leszel? Szánalmas... és jó esetben szingli. :D

2018. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.: mutatok két képet, írni nem írok


[link]

[link]


Melyik a szebb ajak? És melyik csalánszájú?

2018. szept. 10. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

"Józsi, azon gondolkoztam, hogy nem tetszik nekem így a szám, egy picit feltöltetném az ajkaim"


De egyébként inkább a testképzavarodat kellene leküzdened.

2018. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván a második a vonzóbb, de ehhez azért nem csak a forma hanem a smink is erősen hozzátesz.


Nekem is vannak olyan ismerőseim akiknek a pici szájak tetszenek, nekem viszont pont az olyan jön be mint amit a második képen linkeltél.

Igazából a te tested és ahogy látom a saját megnyugvásod miatt tartod ezt szükségesnek, így hát mond meg a férfidnak, hogy mit fogsz csináltatni és kész.

2018. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincsen testképzavarom. Vicces, hogy mindenre ráhúzzák. Ha valaki pl azért jár edzeni, hogy formás legyen, az is testképzavaros? Nem vagyok csúnya lány, nekem mégis jobban tetszene, ha nem pengeszájam lenne, ennyi. Tudom, hogy ő ellenezné.
2018. szept. 10. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Most hiába próbáljátok meggyőzni, úgysem lehet és amúgy sem ezt kérdezte.

Szerintem mondd el neki, ha szeret támogat. Az én kis melleimet is szereti a párom, de ha meg akarnám csináltatni, attól még szeretne. Szerencsére azok közé tartozok, akik fiatal felnőtt korukra megbarátkoztak a gondolattal, hogy ezt dobta a gép. :)

24N

2018. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

"Ha valaki pl azért jár edzeni, hogy formás legyen, az is testképzavaros?"

Edzeni egészséges, az ajakfeltöltés nem.

2018. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Mond neki hogy jobb lesz töle az orális sex 😂
2018. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vedd figyelembe, hogy a párod így és ilyennek ismert meg. Ilyenbe szeretett bele. Te változtatni akarsz, holott tudva tudod (írod is), hogy ő ellene van. Mivel azt írod, hogy ellene van, akkor mit akarsz neki megmondani? Hiszen már megmondtad!

Nem értek egyet azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy ha szeret, belenyugszik. Én nem nyugodnék bele. Most az ajkaid nem tetszenek, aztán a mellek, végül a többi, aztán minden mű lesz rajtad, csak nem az a nő, akit megismert, akibe beleszeretett. A bemutatott két képből nekem mindkettő tetszik. Egyik ezért (természetesebb), a másik azért (smink és egyáltalán az alakja teszi őt is széppé - nálam).

2018. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Mondd el neki, és ha támogatja, akkor csináld meg. Bár ha magad miatt csináld, ha akarod..

Egy biztos, nekem nem tetszik a feltöltött ajak, a szilikon mell.. és ha a párom csak úgy ezzel állítana be, tuti, hogy ledöbbennék és túlságosan nem tudnék pozitívan hozzáállni.

2018. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!