Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a vőlegényemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a vőlegényemnek hogy szeretném feltöltetni az ajkaim?

Figyelt kérdés

Mindig vékony, kis szám volt, ő is mondta mindig hogy kicsi szám van, bár azt is, hogy neki tetszik.

Tudom, hogy ellene van mindenféle hiúságból elkövetett műtétnek, de kipróbáltam azt a "kupakra rácuppantós módszert" amitől kis ideig több vér kerül a szádba és nagyobbá válik (gondolom tudjátok miről van szó) és sokkal szebbnek láttam magam nagy ajkakkal :(


2018. szept. 10. 15:42
1 2
 11/12 peca1000 ***** válasza:

Mond el neki a tervedet.


Ha rábólint, tedd meg.


Ha tiltakozik, akkor ne, mert elhagyhat.


Ha titokban teszed meg, az ő beleegyezése nélkül, garantált a szakítás.

2018. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen eléállsz és megmondod neki, hogy téged zavarnak a vékony ajkaid és szeretnéd feltöltetni. Ha már a vőlegényed, akkor egy ilyen beszélgetés ne okozzon már problémát.

Egyébként én is amellett vagyok, hogy gondold ezt át még egyszer. A vékony szájú lányoknak általában olyanok az arcarányaik, hogy jól illeszkedik bele a kis száj, míg nagyobb ajkakkal eltolódhatnak ezek az arányok és inkább nevetséges lesz az összkép semmint kívánatos. Továbbá a feltöltött ajkak akármennyire is jól sikerültek, sosem fogják elérni esztétikailag egy természetesen telt száj szépségét. Mindig el fog ütni az arc többi részétől.

2018. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!