Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok ezért a rossz meg a caf. Ka?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfivel.

Már legalább egy 4-5 hónapja szemeztünk egy mással,mire elkezdtünk beszélgetni egymással.Egy cégnél dolgozunk mindketten.

Megtudtam,hogy van felesége és 2 kisgyereke.

Épp ezért nem akartam a férfitól semmit.

Amikor kezdett köztünk komolyra fordulni a dolog,akkor mondtam neki,hogy én addig még csak egy csókot sem adok neki amíg a felesége az életében van.

Sőt,bár lehet a mai világban fura lehet,még kézen fogva sem járkáltam vele.

Pedig szerettem volna,mert nagyon-nagyon beleszerettem.

Ő nem jött nekem azzal a sablonszöveggel,hogy a feleségével már semmi nem jó.

Ő őszintén elmondta,hogy már nem szereti őt,gyakorlatilag csak a gyerekek meg a papír tartja őket össze.

Mondta,hogy el akar válni,csak fél,hogy a gyerekeit ez meg fogja viselni.Erre én mondtam neki,hogy attól még hogy elválik,a gyerekei megmaradnak.

Még azt is megértem,hogy neki ők lesznek mindig az elsők,mert hát a gyerekei.

De ha nem szereti a feleségét és ennek ellenére együtt maradnak,akkor a gyerekeinek sokkal rosszabb lesz.

Mondtam neki,hogy meg fogják a gyerekek szokni.

Biztos nem lesz egy élethosszig tartó trauma,ha békésen válnak el,akkor minden rendben lesz.Nem ők lesznek az első gyerekek,akiknek a szülei válnak,meg egyébként is,pont olyan korban vannak,amikor nagyon könnyen megbirkóznak az ilyenekkel.

A nagyobbik 5,a kicsi meg 2 éves.

Elváltak.És mi azóta is együtt vagyunk.

Csak egy a bökkenő.

A volt neje folyamatosan engem hibáztat meg mindenféle ...urvának hív,meg engem hibásztat hogy tönkrement a házassága.

Kérdésem:Miért én tehetek arról,hogy a párom már nem szerette őt?

Miért kell ilyeneket mondani rólam,amikor nem is ismer?

Én hozzá sem nyúltam a volt férjéhez,amíg ki nem mondták a válást.

És megmondom őszintén nagyon félek tőle,hogy a kisgyerekeket is ellenem fogja hangolni.

Már most elkezdett ..arakodni,mert folyton kifogásokat talál,hogy a párom most miért nem láthatja a gyerekeit.

2 hete nem látta őket.

A párom viszi a kicsiket bölcsibe meg oviba,mert közel esik a munkahelyünkhöz.

De a hétvége elvileg az övé lenne,de már 2 hete folyton keresi a kifogásokat.

Előző előtti héten elvitte a gyerekeket a nagyszüleihez(a nő szüleihez).Hozzátenném a végén kiderült hogy egy roh...adt délutánra vitte őket szombaton,amíg ő a barátnőivel ment vásárolgatni.

Odaadhatta volna az apjának,aki szívesen levitte volna a nagyszülőkhöz,de még ezt sem adta meg neki.

Előző héten meg kitalálta hogy szeretné őket elvinni hétvégi gyerekprogramokra,mert állítólag alig van a gyerekekkel.

Meg hogy a párom nem lehet ennyire szívtelen azok után hogy elhagyta őket egy szerinte"kur..áért".Állítólag a párom veszekedett vele később kettesben mert a csaj a gyerekek előtt mondott ilyeneket rólam.

Hogy képes a gyerekeit gyűlöletre nevelni?

Miért ilyen velem amikor én soha az életben nem bántottam?


Párom 39 én 29.


2018. szept. 11. 15:17
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

Amikor azt írtam már 2 hete nem látta őket azt úgy értettem,hogy 2 hete nem töltött velük huzamosabb időt.

És ez nagyon megviseli,mert mindennél jobban szereti őket.

Mind a kettő kislány.:)És nekem is hiányoznak,mert nagyon megszerettem őket.És nem akarom hogy megutáljanak.

2018. szept. 11. 15:22
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Hogy mi a baj? Nem gondolod tán hogy a feleség kedvelni fog téged? Nem fog.
2018. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
82%
Ez most a "vesztes" dühe, a saját frusztráltságának kivetítése... Hidd el,hogy idővel tompulni fog, csak arra figyelj, hogy semmiképpen ne vedd fel a kesztyűt vele...
2018. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
12%

A fazon vissza fog menni a nejéhez, erre jó ha lelkiekben felkészülsz, hogy ne roppanj össze, amikor bekövetkezik.

Ez borítékolható.Az ilyen esetekben.

2018. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel szàmolhattál volna hogy nehezen fogja lenyelni a békát...
2018. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
0%
Jajj hat az exnej az ilyen, pontosan miert is erdekel mit mond ?
2018. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
13%

4+ Tudok ilyen esetről, és még zsarolva is volt a fazon a láthatással, meg a nej a másik nőt egyik nap elhívta a másik nőt négyszemközt, és mindenáron meg akarta tudni, hány éve volt a fazonnal együtt, de szerencsére a másik nő pontosan tudta, hogy ha kinyitotta volna a száját, a fazon többet a gyereket nem látta volna, és vége lett volna a gyerekkel lévő kapcsolatának. Ezért tartotta a száját, és erről a csevegésről még a fazonnak sem szólt egy árva mukkot se, hanem szó nélkül/harc nélkül visszaszolgáltatta:) Bár a srác, nem egészen 1,5 napra rá reggel az új nő ajtajában állt, és könyörgött neki hogy ne hagyja el..


Sok érdekességet tud produkálni az élet, ugye?

2018. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a férfi a hibás,nem tájékoztatott hogy házas és gyerekei vannak.
2018. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem leszek a kedvence,de a volt férje soha nem csalta meg velem.

Ezért nem értem őt.

Megértem a dühét.Valakit kell hibáztatni.

De miért ilyen alpári módon teszi.

Elég lenne ha csak átnézne rajtam.De azt senkinek nem nézem el,ha bánt.

Ó,attól nem tartok,hogy visszamegy hozzá.

Nem hiszem,hogy ilyen viselkedéssel bármikor visszamenne hozzá.

Nem hiszem hogy újra összeházasodna vele meg kezdene vele mindent elölről.

Úgyhogy nincs mire felkészülnöm.

Nem tudhatom persze mi lesz 5 hónap vagy 5 év múlva.

Hogy együtt leszünk-e.Annyit tudok,hogy szeretem őt,ő is engem.

Ő az első férfi az életemben,akinek tudnék gyereket szülni.

Pár év múlva szeretnénk családot alapítani.

Remélhetőleg.

És nem,nem fogok hozzá lealacsonyodni,de úgy érzem túlzás amiket művel.

Lehet szereti még a férjét.Nem tudom.

Simán találhat magának valakit.

Emberek,egy nagyon jól kinéző 38 éves nőről beszélünk itt.

Női szemmel is szép.

Soha nem is bántottam.

Az ócsárolás helyett találhatna egy másik férfit.

2018. szept. 11. 15:40
 10/48 anonim ***** válasza:
0%
7+ Az én történetemben "csak" eleinte 1 gyerek volt, később lett még egy. Mert hogy a nej megtudta, hogy az új nőtől akart egy gyermeket a fazon.
2018. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!