Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat meddig tartható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat meddig tartható fenn, ha kb 3 havonta tudnak találkozni a felek?

Figyelt kérdés
Az együtt töltöt idö kb 2-3 nap ilyenkor.
2018. szept. 11. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Felejtős, ha nem tudnak, akarnak összeköltözni.
2018. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tartanám még csak távkapcsolatnak sem...
2018. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Ezt én nem nevezném kapcsolatnak.
2018. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A feleken múlik, egy volt kolléganőmnek ez több évig működött, hogy most mi van velük, azt nem tudom, mert egy ideje nem tartom vele a kapcsolatot, amíg ismertem, addig még biztos, hogy együtt voltak.
2018. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Korosztály, érzelmi érettség, megismerkedési körülmények és még rengeteg mindentől függ.
2018. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az én fogalmaim szerint messze van a kapcsolattól, még ha "táv" is. De ha ez csak egy átmeneti idő, mondjuk max egy év, akkor végül is még működhet is. Ki vagyok én, hogy megmondjam? Viszont az tuti, hogy ha egy pasi ezzel nekem előállna, akkor ott helyben véget érne a románc.
2018. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kor?
2018. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

30n/33f


Mindkét félnek van elözö kapcsolatbol gyerek,a nőnek nem egyszerü az ex miatt költözni,a férfi nem tud idöt mondani meddig tervezi hogy kinn marad. A szerelem nagy köztük.

2018. szept. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!