Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mennek olyan nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mennek olyan nehezen bele a csajok a csak szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Többször futottam már ebbe bele, párkapcsolat az oké lenne velem, de ha csak szex, akkor nekik az szóba sem jöhet, úgy már nem kellek? Mit kellene tennem szerintetek?

2018. szept. 12. 08:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Miért érné meg nekem nőként, hogy egy random valaki megkefél néha, aztán ennyi? Komolyan kérdezem.


Eleve nekem a szeretkezés a szerelem kifejezése, kiteljesedése. Emellett kell hozzá bizalom, közös felelősségvállalás, kötődés. Én esnék teherbe, ha beüt valami, képzelem mennyire tartana ki mellettem egy dugipajti.


Persze úgy könnyű, hogy akármilyen lyukba bedugod, húzogatod kicsit és elmész, a terhességtől se kell félned soha, és a fertőzésekre is talán kevésbé vagy érzékeny, de egy nőnek miért érné meg?


Erre valók a fizetős hölgyemények.


Egyébként nem értem a problémát, máskor meg az a baj, hogy a mai csajok csak kavarni meg szexelni akarnak, megállapodni nem...

2018. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bétó apó ***** válasza:
18%
Csajok sosem szeretnek könnyen kaphatónak tűnni. Pedig mennyi rossz lány és vidéki lány van, aki könnyen kapható. Nőknek mindig könnyebben nyílik szét a lábuk, ha pénzt vagy valamilyen előnyt szimatolnak. Amire te gondolsz, kérdező, abban egy csajnak semmi haszna nincs...
2018. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ezt miből szűrted le? Abból, hogy a szeretkezés nálam a szerelem része, vagy miből? :DD

2018. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elottem valaszolok gyonyoruen osszefoglaltak. Ha kerdezo, ezek utan se erted, akkor baj van a szovegerteseddel....
2018. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak csajok, akik nem igénylik ennyire a szexet, legalábbis nem az állatias, érzéketlen fajtát, ha szexről van szó, ök inkább szeretkezésre vágynak olyan férfival, akihez érzelmek is kötik. Egyszerűen nem úgy működnek, mint te. Amit te annyira élvezel, lehet hogy számukra egyáltalán nem tűnik élvezetnek, inkább visszataszítónak. Tehát sokat nem “prűdség” miatt nem vàllalják be, hanem azért mert nincs hozzá ízlésük, ennyi.


Bár nem vagyok annak a híve, hogy “vagy komoly kapcsolat, vagy semmi”, voltak komolytalanabb kapcsolataim is, de egyikre sem volt jellemző, hogy csak szexről szóljon, mindegyikben volt valami, ami érzelmileg is megérintett, az illető férfira barátként is tudtam tekinteni, akivel lehet mélyebb beszélgetéseket is folytatni, nem csak “két lábonjáró farok”, aki kielégít. Azokat meg furcsállom, akik “két-lábonjáró lyukként” tekintenek a nőkre.

Ha valaki normálisan tud közeledni hozzám, értelmes beszélgető partnert látok benne, arra lehet nyitottabb leszek, de az ilyen “tetszel cica, rádmásznék” emberektől elhányom magam;)

2018. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg volt annyi eszük, hogy ők is felismerték, hogy a szexkapcsolat zsákutca, az önmagukért és a párjukért felelősséget nem vállaló "játszadozók" terepe, aminek mindig az a vége, hogy valaki "sérül"...
2018. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha valakibe szerelmes vagy, fontos neked, hogy a másiknak is jó legyen a szex. Szexkapcsolatban csak önmaga fontos mindenkinek, és ha egyedül orbitális orgazmusom van, minek egy élvezhetetlen reszelés egy idegennel, aki lehet nemibeteg vagy felcsinálhat?
2018. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ha szexkapcsolat kell, arra ott vannak a férfi prostituáltak, akik igényesek.
2018. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!