Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen tema. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen tema. Hogyan tudnam neki ezt elmondani? Es ha szakít?

Figyelt kérdés

2 evvel ezelott, lett egy nagyon csunya problémám, konkretan huvelygomba ami elegge megkeseritette az akkori szexuális eletem az exemmel. Szetmentunk es azota nem is volt komoly párkapcsolatom,mert feltem, hogy az esetleges masik fel mit fog ehhez szolni, elkapja -e stb, illetve megakartam gyógyulni.

Számtalan orvosnál jartam, persze a magyar eu.-t szerintem kell bemutatni, tobb ezer forintba kerult minden egyes orvoslatogatas, recept írás, es gyogyszer. Aztan vegul is mint kiderult elmult, legalabbis mar nem találtak nalam semmit.

Es akkor a lenyeg, hogy osszejottem vkivel nem is olyan reg. Nagyon sokat voltunk egyutt, es most ugy nez ki visszatért a gomba, de vmi massal is karöltve.

Mar adagoltam neki a dolgot, elmeseltem neki,de vhogy nyilvan ferfi létére nem igazan tudott hozzászólni. Igaz nem ítélt el, ami szamomra nagy megkonnyebules volt.

De megis most, hogy álljak ele, hogy lehet megint ez van, sőt talan ot is kezelni kell? 1 honapja vagyunk egyutt, sirhatnekom vam, mert nagyon kedvelem es nem szeretnem, ha ezert elvesztenem a szimpatiajat. Csak ezert, amirol nem tehetek, mert tényleg mindent megmozgattam, amit csak lehetett.

Elhagyna ezert szerintetek? Vagy mot csinaljak?


23/N


2018. szept. 12. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Neked fájdalmas az együttlét, vagy vannak egyéb szövődmények?

Mert ha nem, és "csak" az átfertőződéstől félsz, akkor az óvszerhasználat megoldja a dolgot addig is, míg kikúrálnak.

Ha nem szólt le, akkor az első akadályt jól vette, innentől tényleg rajtad múlik, tudod-e lazán kezelni a dolgot. :)

Persze, ha vérzéses-fájdalmas akármi, akkor más a szitu, mert akkor nyilván tiltott a szex. Ez tényleg olyan sajnos, hogy vagy megérti, vagy nem. De az eddigi normális hozzáállás jó jel.

2018. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Akár hiszed akár nem gombás fertőzést baromi könnyen el lehet kapni. Egy nem jól szellőző alsónemű, kevésbé higiénikus fürdő, szinte bárhonnan. Hidd el minden nő szenved életében legalább egyszer ilyen problémától, ezen semmi szégyellni való nincsen. Mondd meg neki, hogy ez a szitu, picit szüneteltetni kell az együttlétet meg valószínűleg neki is kenegetnie kell magát aztán ennyi. Nekem többször is jött már elő, hajlamosabb vagyok rá, de eddig egy partnerem sem csinált belőle ügyet. Ebben semmi szégyellni való nincs, nem másabb mintha el kapnál egy megfázást.
2018. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy most valami mással van együtt karöltve?

Eddig mivel volt kezelve a gomba? A Canesten Kombit próbáltad?

Én is nagyon hajlamos vagyok a gombásodásra, de a Canesten nekem szokott használni. Ezen kívül figyelni kell a tisztálkodásra, szex előtt után én mosakszom, rendes hagyományos bugyit hordok és nem tangát pl. Sokat segít, ha nem eszel cukrot, ugyanis a cukor és a szénhidrát táptalaj a gombának!

2018. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

sajat tapasztalat: ovszert kell hasznalni (en is azt teszem, pedig ferjnel vagyok), es el kell felejteni a tangat, helyette rendes bugyit kell hordani. a partnert is kezelni kell!


a tobbit majd az orvos elmondja.


jobbulast!


37N

2018. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem speciel a canesten semmit nem használt mikor ilyen gondom volt. Nekem a Pevaryl vált be. Ennek van vényköteles és nem vényköteles változata is.

Nekem a kapcsolatunk első évében volt hogy havonta visszatért. A párom nem kapta el de amikor épp voltak tüneteim soha nem feküdtünk le. A pevaryl-t először az orvos írta fel utána már a nem vényköteles verziót használtam pár nap alatt helyre rakott. De persze az az igazi ha orvoshoz mész és a párodat is kezelik.

Nálam mondjuk "egyedi" az eset mert valószínűleg pszichoszomatikus eredetű volt a rendszeres kiújulás. De ettől függetlenül csak a Pevaryl oldotta meg a gondot.

2018. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ.


Én egyébként azért lassan több, mit 2 éve küzdök vele, amit csináltam:

Kemény candida diéta, probiotikumok szedése, grapefruit csepp(napi 3x), sófürdő, cickafark tea, teafaolaj (fürdőbe,kenésre), multivitaminok, canesten, hüvelykúpok(canesflor, gynoflor,gynophilus, volt még másik 2 is). Emellett még ki tudja még miket, amiket az orvosok írtak fel(még antibiotikum is volt mert még staphylococcus-om is volt). Új bugyik, külön mosás, nem vettem fel szoknyát, volt olyan aki még azt is mondta, hogy ne üljek a tömegközlekedési eszközökön :D.

Szóval tényleg mindent kipróbáltam.

És, hogy most mire gondolok? Hogy kevert fertőzésem van, mert most a bakteriális hüvelyfertőzésre is tapasztaltam tüneteket. Ami viszont érdekes, hogy vettem tegnap Lactofeel-t és állítólag, ha gombám lenne, csípne a gél, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Végül is orvos nem vagyok, majd kiderül, de tényleg félek, hogy ezt az egészet kezdhetem elölről. Megint költhetek el rengeteg pénzt,megint nem úgy élhettem az életem ahogy szeretném.


Ma találkozunk egyébként, de még egyenlőre amíg orvosnál nem jártam és nincs semmi papír a kezemben, max.csak felvezetem neki, hogy lehet ez van.

Tökre félek :(

2018. szept. 13. 09:45
 17/17 anonim ***** válasza:

ettől igazán nem kell félned. legtöbbünknek már volt ilyen nyavalyája, nem is egyszer. és el is kellett mondani a párunknak, mert azért egy hosszabb párkapcsolatban illik szólni, hogy napokig/hetekig miért nem lesz szex.


ha rendes pasi, fog ő még "gázabb" szitukban is látni téged. ha meg ezért otthagy, hááát... egy percig se sirasd. fogd fel egy próbának.

2018. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!