Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek ki ebből a kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek ki ebből a kapcsolatból vagy mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Kb egy éve elkezdett dolgozni egy nagy cégnél, azóta alig ér rá.

Sokszor egész nap nem beszélünk,megígéri hogy találkozunk (általában csak hétvégén) és én egész délután várok rá,de nem jön el,majd sokat késve felhív hogy tegyük át máskorra mert nem végez a dolgaival.addig én már persze máshogy leszerveztem az egész napomat feleslegesen...

És ilyenkor nagyon rosszul is érzem magam ami szerintem érthető....rá várok kb erről szól a kapcsolatunk.

Nagyon szeretem és ezért elnézem neki...de volt már hogy kialadtam és szóvá tettem,meg akartam beszélni,akkor meg csak annyit mondott hogy hát tudom mennyi dolga van...

Mi lenne a jó megoldás?

20L


2018. szept. 12. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagy ennek az embernek, ez nem szeret téged. Mindenki arra szakít időt ami fontos számára. Ennek az embernek nem vagy fontos. Lépj.
2018. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos az a típus, aki ilyenkor azzal védekezik, hogy "drágám, dehát azért gürizek éjjel-nappal, hogy mindenünk meglegyen". Csak pont a szeretet és az összetartozás érzése tűnnek el...


A mondás úgy tartja, hogy "ha akarod, hogy legyen időd valamire, akkor lesz is". Ő nem akar rád időt szánni. Tudod a dolgod...

2018. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzetben az tud segíteni,ha a két fél együtt él. Akkor bármennyi dolgotok is van,legalább egymáshoz mentek haza és tudtok egy kis idöt együtt tölteni minden nap. De mivel ti csak két éve vagytok együtt,és elég fiatal vagy - gondolom a párod is - és háttérinfókat nem írtál,így nem tudom nálatok ez mennyire lenne jó ötlet.
2018. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki meg akar tenni valamit akkor talál rá módot, ha nem akarja akkor keres kifogást. Nálad az utóbbi.

Telnek a napok, hetek, hónapok és elmegy melletted a boldogság.

2018. szept. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!