Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy ilyen kapcsolatból? Tudom, szánalmas vagyok és megsem megy.

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretem, de tisztában vagyok vele,hogy ő engem nem. Rengeteg jel van erre: nem kíván már, sosem csókol meg magától, nem bókol, minden mozdulatából látom, hogy csak azért van velem, mert jelenleg nincs jobb. Annyira fáj, hogy azt nem tudom leírni. Az elején olyan jó volt minden és elhittem, hogy valakinek végre tényleg elég jó vagyok, de mégsem. Bármit megtennék, hogy úgy szeressen, mint én őt. De ez persze nem így működik.

Sokszor akartam már szakítani, de gyenge vagyok. Olyankor mindig könyörög és esküdözik, hogy nagyon szeret, de tudom, hogy ez nem igaz mégis sikerül meggyőznie.

Már ott tartunk,hogy minden este sírva alszok el és az eszem folyton azt mondja szedjemössze a cuccom és menjek,mert sosem lesz már a régi, de olyan nehéz. :(

Fogalmamsincs hogyan vegyem rá magam,hogy ne alázzam magam tovább egy ilyen kapcsolatban.


Köszönöm, aki elolvasta, igazából csak jól esett kiírni magamból, de minden választ előre köszönök.

22/L


2017. júl. 23. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nincs más a képben egyikőtök oldalán sem ?

31/f

2017. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla.

Talán az egyik exe iránt érez valamit, de ebben sem vagyok biztos.

2017. júl. 23. 23:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsősorban rád gondoltam kérdező. Nincs egy udvarlód ?

31/f

2017. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs.

De nem értem..mit számítana egy udvarló, ha ő nem szerelmes belém?

2017. júl. 24. 00:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Könnyebben döntenél/kevésbé félnél, ha lenne alternatívád. Nehezebb így egyedül de nem lehetetlen 1-2 hétig rossz csak a magány, utána megszokja az ember és talpra áll magától. Neked is ezt javaslom, ha már úgy érzed, hogy te nem tehetsz itt többet.

31/f

2017. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lány vagy. Tényleg nem kellene ennyire megaláznod magad. Biztos van pasi aki tudna szeretni téged rendesen, tiszta szívből.
2017. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Majd én elfeledtetem veled a kis gyökeret. 😛 De addig is, amíg nem futunk össze, kapsz egy fánkot meg egy fagyit. 🍩🍦
2017. júl. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, szerintem ez egy hótt szokvány önértékelési probléma.


Ha veled van, akkor szeret. Ez ilyen egyszerű.


Ha ennek kimutatási módja neked nem elég, akkor ne faksznizzál, hanem lépj le.

Nem kell a másikat se sarazni, se meghazudtolni (amúgyis milyen már ez attól, aki állítólag szeret?).

2017. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mindketten kodependensek, azaz kapcsolatfüggők vagytok.
2017. júl. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon tudlak sajnálni b#meg. Brühüm,brühüm.


19/L

2017. júl. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!