Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmasnak tűnik. De ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmasnak tűnik. De ti kérnétek, adnátok újra egymásnak esélyt?

Figyelt kérdés

Nem olyan miatt váltak el útjaitok, amire nincs bocsánat. Egyszerűen véget ért, mert régota együtt voltatok, picit hagytátok beszürkülni, elmúlt a varázs. Igen picit úgy hat, mint a ló helyet jó a szamár is, de én fordítva gondolom, hogy ugyan kerestétek a társatokat, és sok szamarat találtatok.


Ezt nem úgy gondolom, hogy ha az egyik fél így érez, már akkor legyen, hanem ha mind a kettő. Adott minden, szeretnétek.

(most nem vagyok kíváncsi arra, hogy megcsalt.... szakitasok utáni menjen oda ahova ment utánam kommentekre)


2018. szept. 14. 10:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

48% os még nálam is sötétebben látod a világot.


Néha kíváncsivá tesz, hogy valaki miért gondolkodik így, ahogy

2018. szept. 14. 11:13
 12/24 anonim ***** válasza:

11 Nem látom sötéten, de a csapdákat mindig szerettem kikerülni, mert könnyebb kikerülni valamit, mint belegyalogolni, és úgy kimászni.


Szerintem az hogy valaki óvatos, az még messze nem pesszimizmus.. Néha nem árt ha valaki használja a fejét..és nem megy fejjel a falnak.

2018. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#11


A 48% jól látja a dolgokat. De akkor minek tetted fel a kérdést, hogy ha így állsz a dolgokhoz?

Te is csak a saját fejed után mész, de nem gondolkodsz!

Agyilag még nem változtál annyit ezek szerint, hisz akkor elgondolkodnál bizonyos dolgokon.


Nem találsz más embert, akivel teljesen tiszta lappal indulnál?


Az agyad azért van, hogy gondolkodásra használd, és ne csak a szíved és a p..ncid/f..rkad vezéreljen téged.

2018. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Abban mi a csapda, hogy két 30 éves, most újra randizik. A 48%os, vagy te utolsó ugyan annyi csapdát rejtetek mint ő, és nem is csiki csukit játszottunk az elmúlt 10 évben egymással, hogy azt mondjuk, már megint hibázni akarunk, mint fél éve, mert most aztán.


Nem az ivarszerveink vezérelnek, meg nem is rózsaszín a köd, és húdeszerelmes lenne bármelyikünk.


Amúgy a sok ráció kiöli az emberiséget, nem tesz jót az egészségnek.

2018. szept. 14. 11:46
 15/24 anonim ***** válasza:

Mondom, csináljatok, amit akartok, de így a kérdés értelmét veszti, teljesen felesleges, mert úgyis az lesz, amit te/ti akartok.


Kezdjétek újra, aztán majd kiderül. De utána kérlek, ne gyere ide sírni, hogy miért nem működött, oké?

2018. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

14 Neked egy kapcsolat ennyi? Az hogy valakit megszeretsz, tartozol hozzá, belé szeretsz, felvállalod, akkor téged meg sem visel ha vége? mert ha nálad így van, akkor ott nincsenek érzelmek, de még a legminimálisabb se.


Egy ember, aki már megégette magát (kicsit v. nagyon) az olyan óvatossá válik, hogy hozzá képest a vadász kutyus az egy kezdő valami.


A válaszodból egyértelművé válik, hogy igazán érzelmileg te még soha senkihez nem kötődtél, úgy nagyon igazán. és megkockáztatom, hogy sosem voltál még szerelmes. Csak elvoltál mint befőtt a polcon..

2018. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ez már egy kissé beteges szemlélet.


Nem óvatlan vagyok, sem hülye. Vannak érzéseim. És ahogy egy csalódás után nem megkeserédes, hanem bizalom van bennem mások iránt, azt nem nevezném hibának.


Amikor szétmentünk, akkor nem volt bajom, persze fájt, és hiányzott, sokáig. De amikor nem tettünk semmit, hogy még már működjön, csendben elváltunk. De nem kellett sem hisztizni, sem a másik felmenoit is szidni. Nem tört meg a bizalom sem. Csak meguntuk, 22évesen az ember még valami rózsaszín lányregényt vár élete végéig, és az nem jött. Utána volt komoly komolytalan kapcsolatom, amikből tanultam, a pasasokról, magamról. Szerettem őket is, persze, másképp nem lettek volna, mert nem kirakatban élek. Most, hogy egymásba botlottunk, és kostolgatjuk egymást, jól esik. Köze sincs a 10 évvel ezelőtti érzéshez, már nem olyan komolytalan, kíváncsivá tett, ami hiányzott belőlem akkor.

Ez nem azt jelenti, hogy döntöttem, és hajrá, de azt se, hogy ajtót ablakot becsukni előtte.

Kár, hogy óvatos és megfontoltság miatt nem éltek, és csak vagytok, mint befőtt a polcon

2018. szept. 14. 12:17
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek változnak, ti is változtatok, felnőttetek és ha most is kedvelitek egymást, jól érzed magad vele, akkor miért ne. Én adnék ennek a kapcsolatnak egy esélyt, aztán meglátnám, hogy mi sül ki belőle.
2018. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17 Semmit nem értettél abból amit írtam.


Sikerült felbosszantanod...


Ember voltál már olyan szerelmes életedben, hogy szárnyaltál? és utána akkorád zuhantál, hogy azt sem tudtad hogy kapard magad össze a földről?


Egyáltalán ezt eltudod mondani magadról??


ui: az hogy nincs tányérdobálás, ordítozás, anyázás, az csak annak a mutatója, hogy két olyan emberek vagytok akik tudnak normális emberként viselkedni és volt gyerekszobájuk.

2018. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#17


5 és fél éves boldog párkapcsolatban élek. De soha nem kezdenék újra egy kapcsolatot ugyanazzal a férfival.


"Kár, hogy óvatos és megfontoltság miatt nem éltek, és csak vagytok, mint befőtt a polcon"

Pont, hogy az óvatosság miatt sokkal magabiztosabb, jobb az ember, mert megfontolja a dolgokat, mielőtt dönt, nem elhamarkodja azt.

Te pedig kár, hogy összezagyválsz mindent, és fogalmad sincs a szavak jelentéséről.

Mióta egyenlő a megfontoltság, az óvatosság azzal, hogy

valaki elvan a langyos sz..ros vízben?

Pont az óvatosság és megfontoltság miatt lesz értelmes egy ember és nem hirtelen csap bele a dolgokba, mert átgondolja, hogy milyen következményekkel is fog majd járni az a bizonyos tett amit el akar követni.

2018. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!