Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmasnak tűnik. De ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmasnak tűnik. De ti kérnétek, adnátok újra egymásnak esélyt?

Figyelt kérdés

Nem olyan miatt váltak el útjaitok, amire nincs bocsánat. Egyszerűen véget ért, mert régota együtt voltatok, picit hagytátok beszürkülni, elmúlt a varázs. Igen picit úgy hat, mint a ló helyet jó a szamár is, de én fordítva gondolom, hogy ugyan kerestétek a társatokat, és sok szamarat találtatok.


Ezt nem úgy gondolom, hogy ha az egyik fél így érez, már akkor legyen, hanem ha mind a kettő. Adott minden, szeretnétek.

(most nem vagyok kíváncsi arra, hogy megcsalt.... szakitasok utáni menjen oda ahova ment utánam kommentekre)


2018. szept. 14. 10:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Képzeld voltam olyan szerelmes. Azt hittem, hogy az enyém a világ, nincs lehetetlen, mert létezik, és velem van.

Tudod, azt az érzést senki nem pótolhatja. És csak nov1én egy gyertyát tudok már csak gyújtani neki. Ennél nagyobb törést nem nagyon tudok elképzelni, amikor szó szerint vág földhöz az élet, és veszi el tőled mindened. Én felálltam. Te ezek szerint a sebei nyalogatod még mindig. És csak azt teszed. Én örülök a szépnek, örömmel viszem tovább minden kapcsolatból, és tanulok abból ami rossz. Senki sem a tulajdonos, ha elmegy mellőlem, akkor elment. Több lettem attól is. Ennyi. Hogy miként tudok túl lépni, egyszerűen, nem a tegnapban kell létezni.

2018. szept. 14. 13:17
 22/24 anonim ***** válasza:
:( Sajnálom
2018. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#17 Szerintem elég vicces, hogy te beszélsz “életről”, miközben úgy kapaszkodsz egy kapcsolatba, ami már csalódást okozott.

Számomra életszerűbb túl lépni a csalódásokon és egy új útra térni.

A kérdés önmagáért beszél. Ha te magad is szánalmasnak ítéled ezt a helyzetet, akkor nem értem hogyan is jössz te itt azzal, hogy “életről” papolj másnak.

2018. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy semmi sem véletlen. Az sem, hogy akkor ott úgy döntöttetek, hogy nem harcoltok egymásért, elengeditek a másik kezét. Ennek oka volt. Oka volt annak, hogy kiüresedett a kapcsolatotok.

Én ezt a dolgot valahol egy biztos lépésnek érzem. Ha akkor elvoltatok évekig, majd most is biztos ellesztek és ez nem kizárt, kérdés, hogy ezúttal kielégít-e benneteket.


Szerintem ebben a korban már kár időt vesztegetni olyan emberre, akivel nem működik. Ha úgy érzitek mindketten, hogy szeretnétek, akkor randizzatok, ismerkedjetek és ha újra egymásra találtok, akkor hajrá.

2018. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!