Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg azt a lányt, akit szadiztam az oviban? Folyamatosan flashbackjeim vannak vele kapcsolatban mostanában, így több évtizeddel később.

Figyelt kérdés

Bezártam a wc-be, húztam a haját, ütögettem, az se érdekelt, ha sírt.

Visszagondolva tök édes kislány volt, barna szem, barna haj, kis kötött sapkába volt mindig. Azóta biztos egy gyönyörű, egyetemista lány lett, szinte látom magam előtt, tele lelki sérülésekkel, amit én okoztam neki... Bűntudatom van!

Még bogarakat tettem a kapucnijába, hát hogy lehettem ilyen kegyetlen?

Szinte érzem, hogy az az életcélom, hogy megkeressem, feleségül vegyem, kiengeszteljem, szolgáljam, szolgája legyek egy életen át, szexuálisan is. Azt csináljam amit mondd.

Egy papucs, egy csicska, aki mindent megad neki, mint amilyen Fecsó is Luxus Vivinek:


[link]



2018. szept. 15. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az oviban szerelmes voltam egy kisfiuba de egy masik kislannyal maszkaltak, en azert eldontottem h szerelmet vallok. Odamentem es azt mondtam neki h Gabika en most megpuszillak teged. Beleegyezett. Majd amikro megpusziltam az arcan elhuzodott es kozolte h fuuuuj. Aprosag tudom de a kov 12 evben semmilyen kapcsolatom nem volt fiukkal. Almomban nagyon sokszor almodtam h kezdemenyezek de az illeto elutasit, igy a valosagban mar bele sem mentem semmibe nehogy megszegyenuljek. Aztan amikor rajottem h ez a puszis eset epult be igy a tudatalattimba,megprobaltam helyrerakni a megtepazott onbizalmamat. Par eve osszesodrodtam Gaborral egy parkoloban,ram alltak es nem tudtam kiparkolni,odajott,segitett, vigyorgott mint a vadalma es megkerdezte h nem ismerjuk egymast valahonnan? Mondtam h szerintem nem (nyilvan tudtam h de), elkerte a szamomat, de nem adtam meg.

Egyebkent tudom h 5eves volt,mas tetszett akkor neki,a fuj meg egy tipikus 5eves megnyilvanulas,fene se gondolta h igy belemivodik a kudarc es ennyi galibat es remalmot okoz.

2018. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez egy komoly kérdés, simán megkeresheted, hogy bocsántatot kérj. De NAGYON fogja furcsállni, és azt meg kizártnak tartom, hogy miattad lennének lelki sebei. Ha vannak is, nem miattad. De lehet, hogy köszöni, baromira jól van, egy karakán csaj, és majd kioszt a ge€ibe. :D Nekem pl. van ovis csoportképem, ahol a portrék alá vannak írva a nevek. Az óvónőimet is meg tudnám keresni, hogy a nevét tudakoljam.
2018. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megtaláltad?
2018. okt. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Engem is megtalált egy régi csesztetőm, bocsánatot kért, jó kisfiú lett, én viszont egy szemét lettem a kedves csendes kislányból, úgyhogy ki is bukott rám, törölt :D

Én megbocsátottam, de ki tudja a lány is meg tud(ott) e?

2018. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!