Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tényleg olyan fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tényleg olyan fontos, hogy felnézetek a párotokra?

Figyelt kérdés

Nyilvánosan kimondatlanul mindig azzal találkozom, hogy valakivel lefeküdjön, "fel kell nézni rá" valami miatt.

Hát én nem tudok egyikre sem felnézni, de legalábbis nem tudnám éreztetni vele, azért egy párkapcsolatnak lényege, hogy egyenlőek legyenek a felek, mit nézek fel rá? Neki van szüksége rám. És "nem adom magamat sem olcsón", igen is küzdjön meg értem, látszódjék, hogy fontos vagyok neki, annál jobban értékel majd, ha meg nem menjen máshoz, a lényeg, hogy egyenjogúság van, egyáltalán nem kellene alább adni...


2018. szept. 16. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez a nőknek fontos, előszeretettel hangoztatják is. Ők az érzelmi töltetet viszik a kapcsolatba, a férfi pedig a stabilitást, a sziklaszilárdságot, a józanságot, az ambíciót. Ezek miatt néz fel a nő - ideális esetben - a párjára. A kettő pedig - ha tényleg maradéktalanul megvan - egy tökéletes elegyet alkot, ami a kapcsolatot flottul viszi előre.
2018. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Most akkor egyenjogúság van, vagy meg kell érted küzdeni?
2018. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez a "fel kell nézni rá" szöveg tényleg elég hülyén van megfogalmazva, szerintem a legtöbben am. nem valami alá-fölé rendeltséget értenek ezalatt, hanem inkább valami olyasmit, hogy legyen valami + a másikban,amire fel lehet figyelni. Lényegében a kölcsönös tisztelet a fontos.
2018. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
#3 Így van, a "tisztelet" szó igazából magában hordozza, hogy felnézek a másikra. Itt abszolút nem arról van szó, hogy van egy elnyomó és egy elnyomott, köze nincs ehhez.
2018. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Azert mert neked egy nagy nulla senkik voltak eddig a parjaid, akik max a mekibe dolgoznak....attol...:D
2018. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Felnézek Szent Lászlóra, ennek dacára nem dugtunk.

32/f

2018. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy felnézel valakire nem jelent alárendeltséget, nézz utána. Nekem nőként igenis fontos,hogy felnézzek a páromra, akit nem tisztelek, szeretni se tudom.

"Neki van szüksége rám." Neked nincs? Akkor minek vagy vele? Nyilvánvalóan nem voltál még szerelmes, vagy szar párkapcsolataid voltak, amelyeket te önállóan, függetlenül választottál.

Amúgy meg ha így állsz hozzá, nem nagyon lesz párkapcsolatod, a megkeseredett femináci hozzáállást a nők is lenézik. :D

2018. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy velem van a gáz, de nem tudom kivenni az írásodból, hogy melyik nemhez tartozol.

Küzdjenek meg érted, de egyenjogúság van?

Szerintem is jobb szó erre a tisztelet, felnézés helyett. Én mondjuk felnézek a páromra, mert szuper ember, nagyon jólelkű, segítőkész, céltudatos stb. Ő meg más miatt néz fel rám. Nem arról van szó, hogy én vagyok a kis butus, aki istenként kell tisztelje a másikat. Ez egy kölcsönös dolog.

2018. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy fontos, hogy legyen egy olyan tulajdonsága, ami engem lenyűgöz. Én pl. hirtelen reagálok dolgokra, és felnézek a nyugodt, türelmes férfiakra.


És ez megy oda-vissza, én is szeretném, ha találna bennem valami lenyűgözőt.

2018. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Másképp definiálod a "felnézek rá" kifejezést, mint itt a hozzászólók, az kiderült, közben a hozzáállásotok alapvetően meg ugyanaz.

Elmondom, egyenlőségen alapuló kapcsolatokban (párkapcsolat, barátság) nem szeretem én sem használni. Nem konkrétan alá- fölérendeltséget sugall számomra, nincs benne semmi elnyomás, de csak olyan embernél tudom használni, akit összességében! többnek, fejlettebbnek, magasabb szinten lévőnek látok magamnál. Például egy mester-tanítvány viszony esetében, vagy szülő/nagyszülő-gyerek esetében.

2018. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!