Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit számít a megjelenés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számít a megjelenés? Csak az a fontos amit kifelé mutatok?

Figyelt kérdés

Cuki vagy. Most meg hűha, iszunk egy kávét.


Ennyire felszínesek a férfiak. Egy kis smink meg gála cucc és megáll az eszük, már már jézusi csoda és látni kezdenek? Utána meg megy a sírás rívás, mert nemleges a válasz, mert nem érdekelnek.


2018. aug. 29. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésed alapján te is elég felszínes vagy.
2018. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van az a nőtipus akinél a férfiak csak és kizárólag a kinézetbe tudnak kapaszkodni, mert más fogodzó nincs.
2018. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak realista. Nem csini csaj max addig jó, amíg felkészít a zh-ra(még az 1500ft-t is foghúzva fizeti ki, pedig számlát kap róla), de hogy mellé ülj az már gáz. Persze a csini csaj már egyből izgalmas is, nem olyan fontos az a tanulás, kérsz valamit, ne menjünk csendesebb helyre...
2018. aug. 29. 14:21
 4/19 A kérdező kommentje:
Diákommal nem jövök össze amúgy sem....
2018. aug. 29. 14:25
 5/19 anonim ***** válasza:

Miért? Fordítva nem így van?

Ha drága menő ruhákban jelenek meg akkor olyan jó ember vagyok...

Ha átlagos utcai ruhában akkor szaladhatok bárki után, leráz a p...ba

Ez van, igen, sajnos ennyit számít a megjelenés.

2018. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tőlem aztán abban jössz amiben akarsz. Látszik egy normális utcai ruhában is, hogy ki és mi van benne... Nem a ruha teszi az embert, sőt még csak a tárca méretet se mutatja. Hülye aki ez alapján ítél.


Randiztam már olyan pasival, aki "elfelejtette" a randit, és pipere nélkül érkezett. Zavart, nem. Dolga volt, volt más dolga is, mint előkotorni valami gála hacukát, hogy páva módján illegesse magát...

Én sem a diákom kedvéért csíptem ki magam, onnan mentem tovább olyan eseményre ami nem farmer pólót igényel...

2018. aug. 29. 14:42
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Lássuk csak, jól értelmezem-e. Feldobsz egy kis sminket és gála-cuccot, hogy magadba bolondítsd őket, aztán közlöd velük, hogy eztnektek, és ettől baromi jól érzed magad.


És ezek után megy a cirmogás az itteni nőktől, hogy "mi ez a sok rinyálós pasi itt". Dícsérjétek meg a Kérdezőt, az ő hozzáállása vezetett el ide.

2018. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Bxod, kérdező, nőként írom, hogy nagyon gáz, amit művelsz :(


Kikened magad nekik, meghivatod magad erre-arra, aztán meg közlöd, hogy "bocs, takarodj, ahová akarsz, nekem ugyan nem kellesz".


Pfej! Érdekes, engem smink nélkül, összekötött hajjal, topban, túrasortban és -bakancsban is észrevesznek a férfiak, többek között a párom is. Vajon miért? Nem is értem. :)

2018. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#8 nagyon szimpatikus a hozzászólásod! Zöld pacsit adtam!!!

Örülök,hogy még tényleg létezik nagyon minimális számú jó gondolkodású nő!


Persze ha a Kérdező nem direkt, szivatásból csinálja, akkor elnézést kérek tőle.

2018. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

# 8 - Megelőztél, hasonlót akartam írni én is.


"Ha átlagos utcai ruhában akkor szaladhatok bárki után, leráz a p...ba"

Érdekes, engem farmer+pólóban is észrevesznek, ha kiöltözök csak még jobban.


Másrészt ha meg nem venné észre senki úgy hogy rendesen kinyalta magát, akkor azért hisztizne...

2018. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!