Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket milyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket milyen helyzetben ribiztek már le? Mièrt?

Figyelt kérdés

A szűrő miatt írtam így. Igazából a kurvinyek szóra lennék kiváncsi.


L


2018. szept. 16. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Téged miért?:D
2018. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha idegesek voltak es nem tudtak mivel odavagni.
2018. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Vagy olyan a fazon, hogy szex közben hívja így a partnert:D


2-es esetébe n meg mindig akkor mondják, ha az adott nő nem hajlandó széttenni a lábát, és feküdni az illetőnek:D

2018. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
A környezetemben aáltalában anők szokták egymást ku.rvázni meg ri.bancozni egymás háta mögött. És ők már csak tudják.
2018. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor társkeresőn megírtam egy-egy ipsének, hogy bocsi, nem őt keresem. Megjegyzem:normális stílusban.
2018. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak itt az oldalon. Élőben nem vesznek észre.
2018. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem a volt barátom, amikor szakítottam vele, mert sokszor bántott és többszöri elbeszélgetés után sem akart változtatni, nálam pedig betelt a pohár. Ekkor egyszer csak közölte, hogy azért szakítok vele, mert egy k**** vagyok, és sok pasival akarom megd**atni magamat!

Megjegyzem, azóta sem volt közöm máshoz...

2018. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szintén ex,és mert örült volt.Olyan dolgokat a fejébe vett rólam ami nem volt igaz pl:hogy pasizok mellett. Betegesen féltékeny volt.
2018. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert azok vagyunk
2019. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!