Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok h álltok a tapasztalatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok h álltok a tapasztalatlan fiúkhoz?

Figyelt kérdés

Én már eléggé benne vagyok a dologba,rendszeres szexuális életem van,több fiúval szerelmeskedtem már!

H állatok ahoz ameik fiú egyszer szexelt életébe?Bénáznifog? ő tudja h én már gyakorlott vagyok,de mégse akarom h én legyek a vezér,aza fiú dolga,mit gondoltok? Milyen lenne?


2010. jún. 22. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Miért lenne a fiú a vezér , ez hülyeség...
2010. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valamikor el kell kezdeni :D
2010. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

figyi nekem eddig 4pasim volt,ebből 3 tapasztalt, sz@r beképzelt volt az ágyban,most egy szűz pasival jöttem össze aki már 3,5éve a párom,vele minden alkalommal jó,érzéki és figyel rám és nem olyan mint egy robot aki csak úgy rutinból nyomja mint akinek megvolt már pár csaj.Tehát én nemhogy kavésbé tapasztalt,hanem szűzpasi párti vagyok: nem kell tartanod attól h vajon hány aids-es ribiben járt,megtaníthatod neki hogy mi a jó neked,nincs elszállva magától, az a tudat hogy még "tiszta", nameg a megrontás öröme :D

22L

2010. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egy példát mondok el. Szűz fiúval kezdtem. 1. alkalommal tartott neki vagy 2 percig. Mára azt mondom, hogy életemben nem éreztem úgy magam férfivel szex közben mint vele most. Elrabolt. Ennyi. ha inteligens a pali, és szerelmes bármire képes. Vagy elég ha szerelmes , lehet az is elég.
2010. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!