Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már csúnya párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már csúnya párod?

Figyelt kérdés
Akiről tudtad, hogy nem egy szépség, sőt, mégis szeretted. Ha igen, mi volt az a tulajdonsága ami megfogott, és meddig tartott? Kort és nemet is, ha kérhetem :)
2018. szept. 17. 10:31
1 2
 1/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Nem. Én vagyok csúnya. :-D
2018. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nekem is a páromnak van csúnya párja :D
2018. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

En se vagyok topmodell, de valamivel kellemesebb arcom van, mint a volt paromnak. Az osszes baratom lecsunyazta,en is tudtam, hogy nem egy klasszikus szepfiu, de en valahogy megis helyesnek talaltam. Szoke haju es kek szemu, ez eleve a kedvenc kombinaciom. Valamint telt ajkai vannak, nekem az is elony. Egyebkent a belsojevel fogott meg, hosszu lenne kifejteni,de nagyon hasonlo a szemelyisegunk es a szerelemrol alkotott ideaink is. Majdnem 2 evig voltunk egyutt es en meg mindig szerelmes vagyok...


Pluszban megenlitenem, hogy egy csaladtagom egy (remelem nem hangzok tul gonosznak, nem ugy szanom) kifejezetten elonytelen kulseju ferfival van kapcsolatban, neki balesete volt es az arca orrtol lefele kisse deformalt. A csaladtagom megis imadja, kedves, okos, dolgos ember. Kb fel eve vannak egyutt.


20/L

2018. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egyik egy másfél éves kapcsolat volt, szerelmes így visszagondolva nem voltam, inkább csak szerettem, mint egy barátot...

A másikba a mai napig szerelmes vagyok 1 éve. Sajnos ez inkább egy se veled se nélküled kapcsolat, sokszor szétmentünk, de ez igazából most mellékes. Ami benne megfogott, az a göndör haja (imádom a göndör hajú fiúkat), a másik a mosolya, pedig egyáltalán nem tökéletesek a fogai, le is van törve valamelyikből, hegyesek és nem állnak egymáshoz közel, de aranyos szerintem.

2018. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19/L
2018. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Kinek mi a csúnya. Lehet, hogy valakinek nem vagy az ideálja, de másnak igen. Te beraknád magad a top 10-be?
2018. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Persze relatív, de gondolom, ahogy a válaszokból is kiderült sokan vannak úgy, hogy tudják a párjukról, hogy nem egy matyóhímzés, mégis együtt vannak vele különböző okok miatt.

Én inkább átlagosnak mondanám magam, ami tán rosszabb is, hiszen egy csúnya, vagy... "csúnya" ember még lehet karakteres, és felismerni a százból, míg én két ember közt már elveszek :D

Igazából csak a kíváncsiság hajtott, mert nekem is van szemem, látom a párokat az utcán, interneten, mindenütt, és kíváncsi voltam, hogy az az ember nekik szép, valóban jóképűnek találják, vagy egyszerűen csak nagy a... szíve.

2018. szept. 17. 12:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Volt. Minden baratnom azt mondta, hogy csunya, de nagy szive volt es teljesen egy hullamhosszon voltunk, plusz jo volt az agyban is.
2018. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt, mindegyik baratomrol mar elso randin azt gondoltam, hogy nagyon helyes es meglepodtem, hogy osszejottek velem (en se vagyok egy rondasag, de na, nekem ok nagyon nagyon helyesnek tuntek)
2018. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A legelső barátomon nagyon meglepődtek a szüleim. Miután szakítottunk, anyum őszintén elmondta a véleményét. Hogy apámmal reménykedtek a szakításban, főleg apám tartotta "rondának". Egyrészt tudtam, hogy nem kedvelik, másrészt a fiú folyamatosan érzékeltette velem, hogy nem vagyok számára "jó nő". Ami megfogott benne, hogy lehetett vele röhögni, túrázni, jó társasága volt, sokat kalandoztunk, szép profilja, testalkata volt.


Mostani barátomhoz mérten meg én vagyok a csúnya. Az édesanyja egyszer megkérdezte, mit szeret bennem. A külsőmben. Szóval visszakaptam, nem vagyok szép.


N/30

2018. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!