Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már csúnya párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már csúnya párod?

Figyelt kérdés
Akiről tudtad, hogy nem egy szépség, sőt, mégis szeretted. Ha igen, mi volt az a tulajdonsága ami megfogott, és meddig tartott? Kort és nemet is, ha kérhetem :)
2018. szept. 17. 10:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az én volt párom kifejezetten nem jó pasi.

Nagyon sovány, fogai se szépek, alacsony is (habár engem az pont kicsit sem zavar), hanyag tartás stb.

Mégis nagyon szerettem, mert az elejétől fogva megtett mindent, hogy elnyerje a szívemet.

2018. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én csúnya vagyok, így igyekeztem mindig szép lányokat választani, hogy ezt ellensúlyozzam.
2019. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Fogalmazok úgy, hogy "megcsúnyultak" (elhíztak).

32/f

2019. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, amikor az ember olyan párt választ, akibe nem szerelmes. Volt “csúnya” párom, de amikor együtt voltunk és szerettem, nem láttam ōt csúnyának. Erre szokták mondani, hogy a szerelem vak. Bár láttam 1-2 hibáját, összességébe mégis szépnek tartottam ōt.

Késōbb szakítás után néztem így rá: “ezzel a ronda emberrel voltam együtt?”

Az elég szánalom, ha te olyan emberrel vagy együtt, akit csúnyának tartasz.

2019. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de en sosem tudtam senkit onmagaban csunyanak tartani mert osszessegebe neztem az embert.... de igy visszagondolva egyik hapsim se volt egy matyo himzes egyet kiveve....


Mindig a kisugarzasuk fogott meg meg a humoruk.... erdekes mind vizonto volt..... na ne menjunk bele a “hulyesegbe”...😄


Az egyikkel 1,5evig kb a masikkal 3evig voltam egyutt kb


22n

2019. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és még az ágyban is pocsék volt. A leghalványabb fogalmam sincs, mit ettem rajta azon kívül, hogy okos volt. Hatalmas lila kelések voltak az arcán, igénytelenül öltözködött és gyakorlatilag merevedést sem tudott produkálni. Egy évig voltam vele, jóhülye voltam.
2019. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A barátnőim szerint most is csúnya párom van. Mit csináljak, ezek szerint xar az ízlésem, mert nekem tetszik. 😍🤗

Szerintem nekik se matyóhímzés a párjuk. Mégis mindenki állítja, hogy az övé a leghelyesebb a 3 közül.

2019. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Imádtam vele időt tölteni, nagyon jól kijottünk.
2019. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen volt. Hanyag tartás, foga össze-vissza, a bőre pattanásos és volt az arcán meg zsíros(és nem csinált vele semmit ><) nem volt annyira helyes(de amikor jártunk szerettem és helyesnek láttam), sóher volt bármire is költeni

Így utólag elképzelni sem tudom, miért szerettem, de mikor osszejottunk, az tetszett, hogy udvarolt nekem, szeretett olvasni majdnem 2 évig voltunk együtt (hamarabb kellett volna szakítani.., de már mindegy)

A mostani páromhoz képest meg szerintem én vagyok csúnya. Az alkatom homokóra/telt alkat(ez a gond) az arcom inkább szép, mint ronda. Mostani párom egész helyes, a teste szálkás/izmos, jól néz ki. Szóval most azért is edzek, hogy ne egy csúnya lány legyen már mellette :)

2019. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem volt! Nem tudnék olyan lánnyal együtt lenni, akit nem tartok szépnek, mert fontos, hogy vonzódni tudjak hozzá és, ha nem tetszik nem tudnám páromként elfogadni. Szeretni viszont bárkit lehet attól, hogy nem kívánom testileg.


29/F

2019. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!