Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mesél ilyeneket a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mesél ilyeneket a barátnőm?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, előttem volt egy 1,5 éves kapcsolata, és szóba jött a szex, és mondta, hogy volt, amikor kocsiba dugtak az előző barátjával meg ilyenek.

nekem ő volt az első, nem volt panasz rám, szeretjük egymást, de nekem sajnos nincs kocsim, és most olyan rossz a hangulatom emiatt, olyan mintha nem tudnék megadni neki azt amire vágyik, és többet nyújtott az előző barátja.

Most megnéztem az exét fb-on, szerintem sokkal vagányabb csávó, mint én, szóval nem is értem miért van velem?



2018. szept. 17. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Jajj hagyjuk már mi a jó abban, ha kocsiban dugtok?


Most őszintén, baromi kicsi a hely, kényelmetlen, stb.


A kocsi nem arra van kitalálva, én párszor csináltam már, de egyszerűen nem volt jó.

2018. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"nekem sajnos nincs kocsim, és most olyan rossz a hangulatom emiatt"

Ez most komoly??

Sürgősen kezeld az önbizalomhiányod. Sürgősen! Az exem ilyen volt, mint te a kérdés alapján, hát nem véletlenül az exem...

+ kocsiban szexelni annyira nem nagy fun, mint amekkora hype van körülötte, a kocsin rajta már jobb egy fokkal :D

2018. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
A legigénytelenebb és koszos nők azok akik kocsiba szexelnek.
2018. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
3-asnak igaza van, a legnagyobb igénytelen proliság kocsiban dugni. Tinikorban még lehet, hogy menő, meg poén, de hogy két felnőtt ember nem tud hova menni szexelni? Még a kur.vák se engedik mind, hogy kocsiba dugják meg őket.
2018. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Gondolod hiányzik neki a kocsiban dugás? Ha izgalmakat akarsz akkor dugd meg gyalog az erdőben.
2018. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

volt egy pasi, aki az autójában akart megszexelni.


kifejezetten sértőnek találtam, nem is lett a dologból semmi.


(egyébként ha arra vette volna a fáradtságot és/vagy pénzt, hogy kivegyen pár órára egy szobát, szerintem lefeküdtem volna vele.)

2018. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Több önbecsülést, és kevesebb önbizalomhiányt kívánok neked, legyél már férfi...
2018. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Önbizalom növelésére valami ?
2018. szept. 17. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a kocsiban dugás valami kulcsfontosságú tényező egy párkapcsolatban?

(Btw, ki mondta, hogy a te dolgod biztosítani a járgányt hozzá? Neki is lehetne kocsija akár.)

2018. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Még meleg van, vidd el kirándulni és szeretkezzetek az erdőben. Bár már az is rizikós.


Exeket ne nézegess...

Autóban dugni meg kényelmetlen, semmi értelme. Filmekben jól néz ki, életben nem.

2018. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!