Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek igy mi ertelme van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek igy mi ertelme van? Normalis az ilyen?

Figyelt kérdés

Bocsanat, ha ki vagyok borulva, de egyszeruen szetcsesz az ideg.


Uj munkahelyem lett, es ott az egyik alfonokom elkezdett irantam erdeklodni, de mindenki szamara erezhetoen. Egyfolytaban bamul, keresi a tarsasagom, mellem ul le enni, folyton szemezunk es mar kettesben is tudtomra adta, hogy nem vagyok szamara kozombos.


Eddig folyton ugy voltam vele, hogy fonokkel sose. De mivel nem o a nagyfonok, csak az en kozvetlen fonokom, mivel a helyettese vagyok, plusz kulsore pont az idealom, ha lehet ilyet mondani. (Nincs kifejezett idealom, de benne minden megvan, ami tetszik egy ferfiban), valamint meg meg is nevettet, plusz csak 5 evvel idosebb, illetve tetszik, hogy igy "fut" utanam, gondoltam miert ne. Majd ha eljutunk odaig, akkor letisztazom vele, hogy amugy nem ez a szokasom, sot hazi nyulra nem lovunket vallom, de mondhatom, hogy kezdett a szivem kisse epekedni, mivel a kemia tokeletesen mukodik.


Eddig minden szep es jo, erre ma teljesen veletlen megtudom, hogy nem eleg, hogy hazas, de van 3 kicsi gyereke is (egy 0.5 eves egy 2 eves meg egy 3). Es raadasul kb. mindenki tudta, de persze nekem senki nem szolt errol.


De ha ez igy van es mar egy jo par hete kerulget, tehat tenyleg azt ereztem nem csak szexet akar, mert arra szerintem gyorsabban kitert volna, akkor megis mit akar? Mi ertelme van igy barminek is? Nagyon ki vagyok bukva. Megis hol elnek az ilyen emberek?


2017. máj. 17. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Részvétem a főnök miatt, nem lehet kellemes ha az ember felettese egy gerinctelen féreg. Azt mondják, egy főnök-beosztott kapcsolatban nagyon fontos, hogy az ember fel tudjon nézni emberileg is a felettesére.


Remélem ilyen feltételekkel nem méssz bele a játékába. Mert neki ez csak játék. Egy kegyetlen játék.


Nem nagyon van kiút mint otthagyni ezt a főnököt. Ha ugyanis elküldöd, utána szivatni fog. Nulla erkölcs, nulla jellem. És majd örömét leli abban is.

2017. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Tökmindehy, ő mit gondol, te ne menj semmibe bele, mert abból neked lesz bajod
2017. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

És most mit hisztizel?

Nem találkoztál még ilyen férfival?

Vagy ez neked teljesen új?

Pláne, hogy a főnököd.

Gondolom, körülötted is ugrál vagy 15 hapsi, de azt elfelejtetted ide megírni, vagy van barátpajtid, több mint haver, stb...ezekből is vagy 5 féle.

Most meg etikai kérdést akarsz csinálni az egész férfitársadalomra kivetítve...

2017. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem csinalok etikai kerdest. Igen, ugralnak paran, csak en nem hulyetek senkit, mivel nincs kapcsolatom. Es ha valaki nem tetszik, akkor nem jelzem fele, hogy igen. Ide tartoznak azok is, akik nem tetszhetnek, tehat csaladjuk van.
2017. máj. 17. 13:31
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy csak egyszerűen rendes veled, nem?
2017. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De talalkoztam mar ilyen ferfival, csak tole nem is akartam tobbet, akkor se ha egyedulallo lett volna. Plusz azon akadtam ki, hogy az egyik gyereke szinte csak most szuletett, fel ev az semmi. Tehat itt meg az sincs, hogy "elhidegultunk, nem fekszik le velem az asszony", es igen, ilyennel meg nem talalkoztam.
2017. máj. 17. 13:32
 7/18 A kérdező kommentje:
Amikor kettesben voltunk, akkor megsimogatta az arcom, meg tobbszor kozeledett hozzam, szinte felreerthetetlenul...
2017. máj. 17. 13:33
 8/18 A kérdező kommentje:
Es igen, ha ugy tetszik, akkor hisztizek, hivd aminek akarod, engem megviselt es kesz. Es sajnalom, mert teljesen odaig voltam erte, pedig nalam ilyen ritkan fordul elo.
2017. máj. 17. 13:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom, aki erdemben hozzaszol.:-)
2017. máj. 17. 13:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan meglepi a T. GYK törzsközönségét, hogy vannak még nők, akiknek alap, hogy nem kezdenek családos férfiakkal? Ez a meglepő? Itt tartunk?


Nem hiszem, hogy "csak kedves vele", számos ilyen férfitársam van. A környezetemben is. Multinál dolgozom, az elmúlt 4-5 évben két, szinte szó szerint ilyen eset volt. Az egyik lány kiverte a balhét, a másik meg mást vert ki.

2017. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!