Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan férfival aki 3 gyerek gyámja?

Figyelt kérdés

Egyik sem a sajátja, de féltestvérei. A szülők alkalmatlansága és egyéb dolgok miatt vette őket a nevére, hogy ne kerüljenek intézetbe.


Huszonéves.


A gyerekek pedig 15-6-3 évesek.


2018. szept. 19. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha korabeli lennék, és singli nem okozna problémát. Elismerésem Neked.. Kívánom, hogy a lehető legnormálisabb emberre találj rá, akivel ezt a nehéz élethelyzetet meg tudod oldani, és aki mellett boldog leszel:)
2018. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem hátrány.
2018. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem! Óriási felelősség! Nekem nincs türelmem még a saját gyerekemhez sem. Bocsánat az őszinteségemért!
2018. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szép és tiszteletre méltó. Pláne huszonévesen, amikor a legtöbb pasi (és csaj is) még teljesen idióta - bocs a kivételektől. Ha nem lennék házas, tuti kifejezetten felfigyelnék egy ilyen emberre, úgyhogy hajrá, sok sikert :)
2018. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató kérdés, mert nem tudom, hogy ez milyen hatással lenne a kapcsolatunkra, ilyen esetben tudnánk-e majd közös gyereket vállalni. Nehéz úgy válaszolni, hogy még nem voltam ilyen helyzetben és csak beleképzelni tudom magam ebbe a helyzetbe.

Na de azt mindenképpen pozitív dolognak tartanám, hogy nem hagyta a féltestvéreit intézetbe kerülni, helyett örökbe fogadta őket. Ebből arra engedek következtetni, hogy egy jó emberről lehet szó, aki törődik másokkal, a családjával. Szerintem adnék neki esélyt, hogy megismerkedjünk aztán meglátnánk, hogy hogy működne ez a kapcsolat.

2018. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem,a két kisebbik gyerek még sokáig a nyakán marad.
2018. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, van gyerekem, így másé sem zavarna.
2018. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez biztos nem lenne akadály, ha a pasi minden másban megfelel:)

De szerencsére már van párom.

2018. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden tiszteletem az övé, mert ez nagy felelősség.

Én viszont nem tudnám elviselni a gyerekeket, nekem sincs.

2018. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem. Egy igazi férfi, ez nem lehet hátrány.
2018. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!