Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, kire mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kire mondjátok, hogy szexi? Mi a különbség a "szép vagy" és "szexi vagy" között?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés de sose hívott senki szexinek vagy hasonlónak, legalábbis nem szemtől szemben.

Egyik férfi haverom azt mondta egy fényképemre hogy szexi vagyok. Az öltözékem nem volt kihívó.

Azt tudom, hogy tetszem neki mert mások mondták, de konkrétan nekem sose mondta ki viszont kimutatja bár nem annyira feltűnöen.


Ez feltétlenül arra utal, hogy megfektetne, vagy csak egy sima bók?

27N



2018. szept. 19. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Helyzettől és embertől is függ milyen szavakat használ(unk)

Te voltál a helyzetben és te ismered őt.

Azt írtad, "mondta a fényképedre". Mondta neked személyesen?

Én nem csak közvetlen szó szoros értelmében a szexelésre utalandó használnám.

2018. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen személyesen. Csak ketten beszélgettünk és mutattam neki egy képet rólam (lényegtelen, hogy miért) és mondta, hogy szexi vagyok a képen.
2018. szept. 20. 09:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor gratulálok!

Érezzétek jól egymást!


Megfektetne vagy bók?


Kicsit leegyszerűsíted nem?


Az egészséges férfi nő kapcsolat bizonyos szintjén persze eljön a szex ideje, de azért meredek azzal nekivágni, hogy a pasiknak már a kezdetektől ez az egyetlen cél lebeg a szemük előtt.

2018. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igaz, mindenki más. Kár, hogy nem lehet a másik fejébe látni. 😅
2018. szept. 21. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!