Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan nagy bűn, ha egy nő sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megcsaltam a férjem. Tetszett, hogy vonzónak talált más férfi is. Párom ezt megtudta, azóta ha sminkelem magam vagy kiöltözöm akkor egyből azt mondja, hogy "kinek akarsz tetszelegni? " Hiába mondom neki, hogy őt szeretem és erre akkor jöttem rá mikor kiderült a félrelépésem, nem hisz nekem. Azt mondja ezelőtt sosem adtam magamra, most is csak azért mert csalom fűvel-fával. Mivel bizonyítsák be, hogy szeretem?
2018. szept. 20. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Menj vissza a suliba, lógni és kamu hülyeségekről írni nem jó dolog.
2018. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
WTF?
2018. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hú, de hasznos válaszok! 😋🤔😂
2018. szept. 20. 11:03
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szanalmas vagy
2018. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szereted. Szerinte sem.
2018. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Szereted mi? :D Akkor minek csaltad meg, kislány? Ja, csak véletlenül esett beléd más pasi farka? :D


K..rva vagy, ennyi.

2018. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Az a bibi, hogy erre a sminkelés mizériára csak a félrelépés után éreztél rá. Ha neki akarnál tetszeni, a nem sminkelnél, mert lehet nem szereti, azért nem tetted eddig, b előtte is csinos, ápolt stb lettél volna.


Én sminkelek, csinosan öltözök, a férjem mégsem éllel a hangjában kérdezi, hogy kinek akarok tetszeni, hanem játékra hívóan. Érted a különbséget? Nem kell mondogatnom, hogy kinek miért mikor, mert gyári eleme a kapcsolatnak mindez.

2018. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Mivel a sminkelés a valóságban NEM függ össze a megcsalással ezért sminkelni nem, de megcsalni a másikat elég nagy bűn.
2018. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem a sminkeléssel van gond, hanem az erkölcseiddel. :)


Talán, most egy picit ne a sminkeléssel, kifelé éléssel foglalkozz, hanem a férjeddel, kényeztesd stb. Aztán ha szerencséd van visszajön a bizalom.

2018. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

>hogy szeretem


Ne legyél már egysejtű. Az, hogy szereted, nem jelenti, hogy a kapcsolat működni fog, a hibákat nem teszi semmissé, a párod bizalomvesztését nem oldja meg, sőt, téged sem tart vissza attól, hogy megcsald. Ezt nem lehet elintézni annyival, hogy szereted, ez önmagában semmit sem jelent. Nem azt kell bizonyítanod, hogy szereted, hanem azt kell kitalálnotok, hogy mi kell ahhoz, hogy megint bízzon benned, hogyan fogod te megkapni azt a kapcsolatban, hogy ne legyen szükséged másra, hogyan teszitek rendbe ezt az egészet.

2018. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!