Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfog csalni a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog csalni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy neki a kék szemű és az izmos pasik az ideáljai, és furcsának tartja, hogy bejöttem neki. Azóta együtt vagyunk.

De én se kék szemű, se izmos nem vagyok.

Rosszul esett ez, olyan mintha nem is szeretne már vagy nem tudom fura érzés

mit csináljak?



2018. szept. 20. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem biztos, de az tuti h fajoan,oszinte a csaj.
2018. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én nem gondolom, hogy az általa elmondottak egyenes következménye a megcsalás...
2018. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Én a helyedben nem lennék olyannal együtt, akinek van bármilyen ideálja. Akkor sem, ha én magam lennék az. Mert nem téged ,hanem az ideálképet szereti. Olyannal meg végképp nem lennék együtt, akinek nincs ló, jó a szamár alapon én is megfelelek, éppen.

Rohadt megalázó...

2018. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább szakítani fog talán.
2018. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak külsőleg jönnek be nekik az ilyenek, de a belső sokkal fontosabb, úgyhogy ettől nem fog megcsalni.
2018. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a frabcokat. Nekem is a kék szemű, szőke, izmos pasik az eseteim.A ferjem bsrna hsj, barna szem és pufók munt dgy bébifóka, mégsem csaltam meg az elmúlt 19 évben. Szoktam is neki mondogatni, hogy ejjj nem jött össze a szőke herceg.... nevetünk rajta, ennyi.
2018. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem fog megcsalni. De ha elhanyagolod és keveset foglalkozol vele , akkor biztos...mint minden nő és férfi...
2018. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!