Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek a férfiak beszámolni ismerkedési fázisban a régebbi kalandjaikról?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszabb kapcsolatom, annak az elején is beszámolt a régi kalandokról az ex, neki nem szóltam, de most alakul egy kapcsolatom, amiben nagyon zavar ez a dolog, és szóvá is tettem a srácnak, hogy engem zavar, hogy előttem és/vagy nekem arról beszél, hogy ki hogy sz*pta le egyetem alatt, kit hol dugott meg, stb stb. Amikor kiakadtam, azt mondta, úgy gondolta, ez még belefér, de nem akart bunkó lenni. Csak szerintem abnormális dolog ez? Nyilván tudom, hogy nem én vagyok neki az első, de a részletek egyáltalán nem érdekelnek és megalázónak tartom ezt a dolgot, pedig elég laza lány vagyok.
2018. szept. 20. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok is
2018. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenről randin soha nem beszéltek. A maximum az volt, hogy az exéről egy nagyon keveset.
2018. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nálam épp fordítva volt a múltkor, egy lánnyal találkoztam, és persze előjött a régi kapcsolatok téma, ami természetes dolog ismerkedésnél, ha ez tabu, az gond.

DE a csaj valamiért nagyon elakadt ezen a ponton, és elkezdett kérdezősködni a szakításról, elemezni mi volt a rossz, én meg egyszer csak észrevettem, hogy Istenem már fél órája az exemről beszélünk, mi a baja ennek a csajnak...

2018. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor nemtől függetlenül kérdezem, bocsi, én lányokkal még nem ismerkedtem és jómagam se csinálom ezt :D Szóval csak a saját tapasztalataimra tudok hagyatkozni, de a gender-elemzés helyett tök szívesen olvasnék hasznos válaszokat is
2018. szept. 20. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszi, hogy ettől majd nő a szemedbe meg felfogsz nézni rá, pedig pont az ellenkezőjét éri el. Legalábbis egy normális nő nem kíváncsi arra, hogy kivel mit csinált előtte...

De én azt gondolom ilyet is csak egy értetlen kisfiú csinál, egy érett férfi biztos nem.

2018. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Általában a lányok akarnak mindent tudni.
2018. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pont most szakítottam, mert a nőm egyszerűen képtelen volt befogni a száját a múltjáról és amilyen múltja van, jobban tette volna, ha mélyen hallgat róla.
2018. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Te miért olyanokkal ismerkedsz, akik ezt csinálják?

Úriember nem beszél a nőügyeiről. :)

2018. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mert hencegni szeretnének.

bizonyítani hogy mekkora alfa hímek.

egyébként 32 éves férfiként a pályafutásom alatt jó pár korombeli jól szituált nővel találkoztam akik hasonlókat meséltek a múltjukról.

mekkora fäsz járt bennük, így-úgy ki lettek nyalva ésatöbbi.

szóval mindez nemtől függetlenül valami bizonyítási kényszer lehet, a korábbi valami komplexusokra visszavezethető.

2018. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezzel akarja felnyomni nálad az árfolyamát.
2018. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!