Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek a férfiak beszámolni ismerkedési fázisban a régebbi kalandjaikról?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszabb kapcsolatom, annak az elején is beszámolt a régi kalandokról az ex, neki nem szóltam, de most alakul egy kapcsolatom, amiben nagyon zavar ez a dolog, és szóvá is tettem a srácnak, hogy engem zavar, hogy előttem és/vagy nekem arról beszél, hogy ki hogy sz*pta le egyetem alatt, kit hol dugott meg, stb stb. Amikor kiakadtam, azt mondta, úgy gondolta, ez még belefér, de nem akart bunkó lenni. Csak szerintem abnormális dolog ez? Nyilván tudom, hogy nem én vagyok neki az első, de a részletek egyáltalán nem érdekelnek és megalázónak tartom ezt a dolgot, pedig elég laza lány vagyok.
2018. szept. 20. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem csak ismerkedési fázisban beszélek ilyenről:) Szerintem ez egy fontos dolog az ember életében, mármint a barátai/barátnői. Sőt szoktam kérdezni is, hogy mi hogy történt vele, mert érdekel, nem izgat vagy ilyesmi, csak mint "tanulság"
2018. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég könnyű eldönteni, hogy valaki menőzésből, bűnbánó vallomásképpen, vagy esetleg objektív pszichológiai, szociológiai, szexológiai érdekességképpen számol-e be ilyesmiről. A te csávóid esetében menőzésről lesz szó.
2018. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!