Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedési időszakban ha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési időszakban ha túl óvatosak vagyunk az hátráltathat bennünket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, eleinte mindenki igyekszik a lehető legelőnyösebb képet mutatni magáról, ami természetes, nem zúdíthatjuk azonnal egymás nyakába a kellemetlenebb infókat, titkokat.


Előfordulhat az, hogy a másik fél annyira hozzászokik az idilli képhez, hogy később meghátrál az első akadálynál? Érdemesebb az elejétől nyíltabban (normál keretek közt) megközelíteni az ismerkedést?


23/l


2018. szept. 20. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Nem kamuzni kell. Bár ha te lány vagy és szép akkor annyi a dolgod hogy ez így maradjon és menni fognak a jelentkezők. Igazából csak a magas kategóriás FÉRFIAK akiknek nagy jövedelme és kinézete van lesznek cinikusak. Más férfiak igazából elfogják fogadni mert ha tetszel nekik külsőre nem fognak válogatni.



Ez totál bunkó dolog de igaz.

2018. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Ez teljesen természetes. Ennek köszönhető, hogy egyáltalán kialakulnak azok a kapcsolatok, amik előbb-utóbb szakítással végződnek.
2018. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hogy hátráltat-e de jobb óvatosnak lenni, mint vakon nekiszaladni egy csalódásnak.


"Úgy értem, eleinte mindenki igyekszik a lehető legelőnyösebb képet mutatni magáról, ami természetes, nem zúdíthatjuk azonnal egymás nyakába a kellemetlenebb infókat, titkokat."


Valóban. Valami ilyesmi lehet az ismerkedés helyes módja. Próbálod a másikat megismerni, próbálsz kedves és érdeklődő lenni a másikkal, azt a tulajdonságaidat mutatod meg amik pozitívak. Mivel hibái mindenkinek vannak és minden embernek vannak rossz szokásai ezért nem kell meglepődni azon, ha ezek úgymond csak idővel derülnek ki.



"Előfordulhat az, hogy a másik fél annyira hozzászokik az idilli képhez, hogy később meghátrál az első akadálynál?"


Nem hiszem, hogy aki kihátrál azért hátrálna, mert hozzászokott az idilli képhez. Egyszerűen csak nem akar belevágni, vagy úgy gondolja, hogy ő neki nincs szüksége olyan emberre akiben megtalál egy bizonyos típusú negatív dolgot. Nem tudom igazán pontosan megfogalmazni, de szerintem sokan úgy vannak az egésszel, hogyha nem megy minden tökéletesen akkor inkább kihátrálnak és elmenekülnek az akadályok vagy a problémák elől.


"Érdemesebb az elejétől nyíltabban (normál keretek közt) megközelíteni az ismerkedést?"


Mindenképpen érdemes nyíltan és őszintén beszélgetni és ismerkedni, de a rossz dolgokkal akkor sem jó kezdeni. Ezt nem rég tanította meg nekem egy felhasználó itt. Én listaszerűen összeírtam, hogy mik a rossz tulajdonságaim és mik a betegségeim, mik azok a dolgok amik úgymond kizáró ok lehet egy párkapcsolatnál a másik számára, ha megismernek de, ha kicsit belegondolsz akkor szerintem te sem akarnál olyannal ismerkedni aki egyből elmond magáról egy csomó rossz dolgot.

2018. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy nem teregeted ki a legszemélyesebb titkaidat, de nem kell túlzásba vinni az “óvatosságot”, és minden létező negatívumot a szönyeg alá söpörni.


Szerintem az “idilli kép” amiről te beszélsz, már inkább hazugságnak nevezhető, mintsem óvatosságnak. Mindenkinek vannak titkaik, de ettől még általában őszinték maradnak, nem egy rózsaszín álomképben ringatják a párjukat. Valamennyire kitálalom a negatívumokat is, de nem zúdítom senki nyakába az összes bajom.

2018. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!