Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
2 eve ismerek egy sracot (25 eves) nagyon eretlen, meg nagyon eli az eletet, minden teren. Viszont nagyon oszinte velem. Altalaban poenkodni szoktunk, hogy en leszek a felesege. Inkabb ez egy netes kapcsolat, az orszag masik vegeben lakik. Kaptam jovore egy munkalehetoseget, ezt orommel el is mondtam neki, mire o kiakadt, es hogy o komolyan gondolta (amiket en viccnek vettem- feleseg, 6 ev mulva hazassag) ez megis mi? Tudom hogy csajozgat, bulizgat stb, mert mindig elmond mindent, a csaladjatol kezdve tenyleg mindent. Nem ertem..
2018. szept. 20. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerek még, éretlen, tapasztalatlan, elképzelt veled egy idilli életet ( lehet az elején viccnek szánta, de pont az éretlensége miatt egy idő után magával is elhitette, hogy az,úgy lesz) és te ezt az idillt egyik napról a másikra leromboltad, ezért bevágta a durcit
2018. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :) de ha elkepzelte, nem gondolja hogy tenni is kene erte? Nem tudom komolyan venni, viszont meglepett a reakcioja. "Eloszor kielem magam, hogy a hazassag ne emiatt menjen tonkre" mindig ezt mondta
2018. szept. 20. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet úgy képzelte, hogy ideális feleség lennél, de még nem érett meg egy ennyire komoly kapcsolatra, és hogy akár élete végéig elkötelezze magát melletted, ezért úgy gondolta kiéli, kicsajozza magát, azután próbálkozik. Valószínűleg ezért is nem tepert annyira, mert gondolta ráér még a dolog, de amikor elmondtad neki, hogy elmész lehet megilyedt, hogy már késő. Picit ez engem egy gyerekkori

barátságomra emlékeztet :) volt egy nagyon jó fiú barátom általános 7.-től 9.-ig belém volt zúgva ( mondta is többször meg látszott is rajta) nekem is tetszett, de sosem lépett, mindig csak elviccelte mikor szóba került a dolog, egészen addig amég 10.ben be nem pasiztam. Na akkor aztán vérig volt sértve, elkezdett kézzel lábbal teperni utánnam és fúrta a kapcsolatot ahol csak tudta. Egyszerűen későn jött rá, hogy kellek neki, későn szánta rá magát, hogy komolyan lépjen. Valószínűleg nálatok is valami ilyesmi van. Viccelődtök vele, de lehet félig-meddig komolyan gondolta. Lépni meg valószínűleg az éretlensége miatt nem lép. Vagy nem tudja mi lenne most a jó ebben a helyzetben

2018. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod!! :) valoban igy gondolom en is.. mi lett azota a sraccal vegul?
2018. szept. 21. 04:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem beszéltem vele azota,( mondjuk ennek nem a harag az oka egyszerűen csak elköltöztem és már nem tartjuk a kapcsolatot) viszont a tesómmal néha összejár mert egész jó haverok lettek :) ja és felcsinált egy csajt, aki mellesleg a volt szomszédom, de fifty-fifty, hogy övé e a gyerek... ( aztmondja a lány mással is volt, szerintem meg egyszerűen csak nem akarja vállalni.
2018. szept. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!