Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lettem volna a bunkó, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lettem volna a bunkó, mert nem tudtam bemutatkozni vagy?

Figyelt kérdés

Tegnap kimentünk a párommal egy fesztiválra, ahol összefutottunk a kollégáival, akik közt ott volt az a kolléganője is, aki nekem sosem volt szimpatikus. Gondoltam, h majd most kellemesen csalódok, h kedves és nem olyan amilyennek gondolom, mivel hallásból sosem volt szimpatikus. Volt 1-2 félreérthető eset anno, mikor úgy éreztem, h nyomult a páromra...

Az asztalukhoz értünk és üdvözöltük a többieket, majd mikor láttam, h a kollégák tartják velem a szemkontaktust, nyújtottam is a kezemet a bemutatkozáshoz. Mindenkinek sikerült bemutatkoznom, viszont csak ez a nőcske pötyögött a telefonján, beszélt a többieknek úgy, mintha ott sem lennèk, így nem tudtam bemutatkozni. Az est további részében én az asztal egyik végében, ő pedig a másikban szórakozott. A párom szerint elég kellemetlen volt az ÉN viselkedésem, h neki nem mutatkoztam be, de talán ő is hibázott azzal, h nem mutatott be minket egymásnak. Én viszont úgy gondolom, h ha látom, h nem vevő a társaságomra és annyival sem tisztelt meg, h rám nézzen, akkor én nem fogok futni mellé, h ki vagyok, továbbá a többi kollégáinak sem mutogatott be egyenként, ment ez anélkül is probléma nélkül. Végülis igazat adott a párom. Mondtam, h ha megjegyezné a nő munkában, h esetleg én bunkó voltam, akkor nyugodtan mondja meg neki, h nem adta meg a lehetőséget... Szerintetek? Hogy lett volna a helyes? Jobb, h így kezeltem?


2018. szept. 22. 08:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Az este folyamán egyébként nagyon frusztráló volt a társasága: úgy nevetett, h ütötte közben az asztalt, vagy elkezdett nevetni azon, h az egyik csaj nem az asztalnál cigizett (mert ő is ott cigizik), hanem félre állt az asztaltól..., beszélgettünk 4-en az asztal végén és ő elkezdett bele beszélni egy teljesen más témáról, megszakítva ezzel a beszélgetésünket
2018. szept. 22. 08:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legkellemetlenebb a parod viselkedese es a kolleganoe. Alap, hogyha valakit ismeretlen tarsasagba viszek, akkor en mutatom be. Nem pedig bunko mod megvarom, hogy neki kelljen bemutatnia onmagat. A kolleganoje pedig kritikan aluli paraszt.
2018. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából erre azért nem nehezteltem, mert másoknak sem kellett bemutatnia, mindenki vette a lapot, h bemutatkozom 😊 És ezért úgy gondolom, h nem neki sem esett le volna a korona a fejéről ha rám néz.
2018. szept. 22. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En ezt csak azert irtam, mert ez a hivatalos illem szerinti viselkedes az ilyen helyzetekben. Tehat eleg kellemetlen, hogy o panaszkodik, mikozben ugy viselkedik mint egy barlangi bunko es alapveto szabalyokkal nincs tisztaban. Bemutatasnal senkinek nem kell leesnie a tantusznak meg varakoznia, hanem vannak szabalyok. Ebben a parod vetett, a kollegano pedig szimplan bunko. De a legerdekesebb az szamomra, hogy minek vedi rogton a kolleginat, mikozben feled rettento tiszteletlenül viselkedett.
2018. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál a bunkó. Egy nagy parasztság a telón pötyögni ha valaki a társasághoz jön és sorra mutatkozik be. Nyilván nem lökhetted ki a kezéből a telefont, vagy mem szólhattál rá, hogy "hahóóó! Itt vagyok!" Itt egy bunkó volt, es az a csaj. Toplák paraszt azért is, mert azon gúnyolja a másik nőt, hogy az a többiekre is tekintettel, feláll az asztaltól cigizni.
2018. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2. Igen, én is tisztában vagyok ezzel, h a páromnak kellett volna bemutatnia, és, h ő is vétett ebben. Nem is akarom a viselkedését kimagyarázni. Viszont a nő is lehetett volna “alkalmazkodó” és mivel látta, h mással h zajlott a bemutatkozás, ezért neki sem kellett volna kis hercegnőt játszania, h márpedig ő így ily modón rám se hederít.
2018. szept. 22. 10:24
 7/8 A kérdező kommentje:
5. Legalább nem csalódtam a megérzéseimben és nem véletlenül nem volt még hallásból sem szimpatikus... :) Beigazolódott a stílusa amit lefestettem róla...
2018. szept. 22. 10:25
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Gondoltam elmeselem nektek a folytatast, mert volt 😂


Tegnap buli elott gondoltuk h bemegyunk a helyi romkocsmaba es “bemelegitunk”. Termeszetesen miert ne lett volna ez a kollegano is a tobbi kollegaval. Koszontunk nekik es mentunk ki a teraszra asztalhoz. Ok kijartak hozzank cigizni, mivel bent nem lehet. Amikor kijott ez a noszemely, akkor a parom bemutatott minket egymasnak, erre a no: “Hat en ezt mar mondtam, h miert nem mutattal be minket egymasnak?!” Csak neztem, mondom ne huzom fel magam, h o minek is erzi magat, h a multheten en mindenkinek bemutatkoztam, neki pedig kulon kell bemutatni?! Mindegy, nem oldottam. Kozben a parom is ragyujtott egy cigire, mivel amugy nem cigizik csak igy, ha elmegyunk bulizni. Erre a kolleganoje felhaborodottan: “Te miert cigizel???? Megiszol egy sort es mar ra kell gyujtanod?” Kozben o 1 csomagot elsziv naponta, de maganugy, engem nem erdekel, h o mit csinal. DE MI A SZ*R KOZE VAN EHHEZ, HOGY MER EGY FELNOTT EMBERT MEGSZOLNI, H MIERT GYUJT RA???? Annyira lefagytam, nem hittem a fulemnek, h nem tudtam erre reagalni se. Aztan itthon mondtam a paromnak ma reggel, h nagyon gyorsan allittassa le ezt a not, h veled ne beszeljen ossze-vissza mert legkozelebb olyat mondok neki, amit nem tesz el zsebre...

2018. szept. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!