Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei egy ázsiai nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei egy ázsiai nőnél annak, hogy egy férfi bejön neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 21:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
nem akar semmit bzmeg: :D
2010. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem, de akkor miért mondott háromszor igent, amikor kihangsúlyoztam kettesben. Meg randit mondtam már végül. És úgyis igent mondott. Annyira azért nem különbözhet két kultúra, hogy ha egy férfi egy nőt elhív valahova kettesben hogy azt baráti szándéknak lehet érteni. Legalábbis szerintem.
2010. jún. 25. 20:26
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ázsiai lány életében fontos szerepe van a családnak, és a hagyománytiszteletnek. Nálunk az öreget otthonba dugják. Náluk ez elképzelhetetlen. Több generáció él egy fedél alatt. Tetszel a lánynak ez biztos. De amikor meggondolja magát a szüleire gondol. Náluk szokás, hogy a partnert a szülők választják. És ilyenkoj nem gajidjint választanak, hanem kínait. A lány tudja, hogy a szülei nem örülnének neked. Ezért bizonytalan. Ő akar veled lenni, de tudja nincs jövőtök.
2015. febr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hosszú évek óta végre egy értelmes válasz. :)
2015. márc. 14. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!