Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon eltudom felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon eltudom felejteni?

Figyelt kérdés

Még Novemberben elutaztunk Thaiföldre a családommal és az ismerősünkel.Nem azért mert pénzesek vagyunk( bár nem vagyunk szegények sem) ,hanem azért mert lehetőség nyílt rá.Ott mindenki olyan kedves volt és aranyos, de igazából nem ez a lényeg.Egyszer elmentem a közeli éterembe.Aki kiszolgált folyton nézett engem és úgy tünt mint hogyha a többi pincérrel rólam beszélnének.Annyira zavarba hozott mindig csak mosolyogatam XD. Egyszer a tengerpartnál sétáltam az ismerősöm lányával és látom hogy közeledik hozzám az a fiú aki annyira nézett.Megkérdezte ,hogy mi a nevem angolul persze mivel én szart se tudtam thai-jul mondtam a nevem és ő is bemutatkozott.Az utolsó héten annyira összebarátkoztunk a pincérekkel, hogy mi is ott főztünk velük eggyütt,akkor éreztem ugy hogy beleszerettem...tudom ez nyálas szöveg de ez van.Eljött az utolsó nap és akartunk egy közös képet csinálni velük.Persze ő nem volt ott.Szarul éreztem magam és még ma is.Tudom hogy több lehetőség nem lesz h találkozzak vele.Egyszerűen mindig rá gondolok.Van egy fiu aki szeretne velem járni és komolyan gondolja de viszont én mindig csak arra a fiura gondolok. Ezért kérnék segítséget,tippet ,hogy hogyan tudnám elfelejteni!Lehet hogy hülye a kérdés de szeretném ha válaszolnátok. :)



17/L


2010. jún. 22. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Elfelejteni egy ilyet nagyon nehéz.És nem hülyeség a kérdés,mert tényleg fontos lenne tudni nekem is,hogy hogyan törölhetnék az emlékeimből ki egypár dolgot.Én sem felejtek egypár dolgot a mai napig sem,pedig akartam,és nem megy.Mindig eszembe jut..mert a legtöbb dolog arra a dologra utal,amit elakarok felejteni,és a legtöbb arra a személyre,akit elakarok felejteni.

SZóval vigasztalásképp írom,hogy a reménytelen szerelmek a legszebbek az ember életében..DE LEHET,HOGY A NEM LÉTEZŐ VÉLETLENEK MÉG ÖSSZEHOZNAK VELE!

Lehet,hogy még egyszer kijutsz Thaiföldre,vagy esetleg ....másképp találkoztok.Sosem tudni!:D:)

De persze nem azt akarom,hogy oktalanul reménykedj,de akkor is ...(:

És azt a fiút,aki járni akar veled,azt engedd,hogy küzdjön érted,és egy picit el is szórakozgathatsz vele,de persze csak óvatosan..megbántani semmiképp sem jó a rajongót:D

2010. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2010. jún. 22. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a fiú tetszik és alig ismered, ezért a fejedben felvérteződik mindenféle romantikus fantáziából eredő szépséggel és erénnyel aminek egy halandó sosem fog a nyomába érni, de még maga a thai srác sem!

Keress egy nagy ő-t itthon. De ne olyant akivel csak járnál, hanem aki nagy hatással van rád. A többivel addig csak az eü szexig menjetek el, tovább ne. Idővel el fogod felejteni ahogy múlnak a hónapok. Én is voltam így a főiskola legszebb lányával. aztán amikor újra kerestem, egyre több kiábrándító részlet jött elő a valóságból, amitől ő még csodás csaj maradt, de az álomkép összetört.

2010. jún. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem csak én nem tudnák csak szexig elmenni nem vagyok olyan hogy szex aztál helo szia.
2010. jún. 23. 21:20
 5/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszodat!
2010. jún. 23. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Emberrel szexelsz, nem tárgyakkal. Vagyis szimpátia, kölcsönös megértés izgalom, stb. van a levegőben, azaz ez is ugyanolyan mint amikor egy kedves idegennel ismerkedsz, csak kicsit másképp. Azt akarom mondani ezzel hogy a szex egyáltalán nem személyes. De simán lehet tisztelni, kedvelni, és odaadóan kényeztetni a másikat, mély érzelmek nélkül is.

Vedd úgy hogy ez az élet ajándéka és nem egy teljesítendő próba! Voltam már pár többalaklmas kapcsolatban és azóta is nagyon jó baráti viszonyban vagyunk a csajjal. Az első éjszaka olyan volt mintha nászúton lettünk volna, persze az érzelmek helyett tengernyi izgalommal, de a simogatások, és a gyengédség a puszikkal megvolt. A lényeg a szimpátia. Hidd el jó dolog, és fejlődsz vele lelkileg is!

2010. jún. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2010. jún. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!